Sayfa 402/928 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7422 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. MAY başta senin, oğlunun, hay sizin yöneteceğiniz şirketin a.b.v. Allah bu kadar insandan çaldıklarınızı kat kat misliyle sizlerden çıkarsın inşallah. Ulan sizi beklerken takipte ki diğer hisseler gitti. Süzme ..... MAY ve oğlu.

2.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Yok arkadaş. Kısmet yokmuş demekki. Kağıt yüzde 3 yapsa çakallar üşüşüyor. 5 hedefi var deyip trade yapıyor. Hakkım haram olsun. Bu kadar beklentinin olduğu bir hissede izahatı yok.
    nasıl bir beklenti acaba..
    özsermayesine göre 0.25 işlem görmesimi..
    yoksa 75 milyon zararın beklentisimi..
    şahsen ben bu hissede bir beklenti göremiyorum şayet may ve soner malları satıp giderlerse veya villaları bir arap şeyhine veya kralına kakalarsa ve bu kadar zarardan 100 milyon kar açıklarsa işte o zaman beklenti var yoksa hepsi spekülatif olur ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Sizinde bir beklentiniz varki bekliyorsunuz . Beklentisi olmayanın hissede işi ne

4. Beklenti büyük. MAY ve sülalesinin bir şekilde şirketlerinin ve tüm mal varlıklarına el konularak kayyum atanması veya insaflı bir patronun başa geçmesi.

5. 1 tl altı kuruş hisseleri coştu bugün. Çoğu tavan yüzde 10 falan. Tektuyu çizecek yürek yokmuş kimsede. Çok ama çok b.ktan bir hisse ve şirket. Aldık aldığımızla kaldık. Tek tek lot mu sayıyorlar nedir aldığı kademeden geri satıyor adamlar.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 5 hedefi vay anasını bunun göreceği maximum 2

7. 2 bile görmez kardeş bunlar kan emici ********ler 1 dahi görmez

8. Hepimiz biliyoruz ki potansiyeli olan bir hisse. Yoksa bir Allah'ın kulu beklemez. Ha dökülen dökülecek ama inanıyorum ki bunun da gitmesi yakındır. Sabredecegiz sabredecegiz başka çaresi yok. Belki bir hafta belki bir ay belki bir yıl.. tez vakit sonu güzel olur umarım. Ytd

Sayfa 402/928 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •