Sayfa 5/927 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7412 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Podolsky Yazıyı Oku
    Ben sizlere pazar günü villalar satiliyo dedim kimse ciddiye almadı buyrun görün ��
    Ortak dedin de malum patronu biliyorsun.İNT SİTELERİNDE ÇIKTI AÇIKLAMA YAPTI KENSİ GELDİĞİM YER 69 KURUŞ.AL HOP 72 İN 69 A.HEP AYNI.

2. kademeleri de gönderir misin ?

3. beklenti herzaman iyidir (rakamları abartılıda bulsam)
    o bölgede ki rayiç çok daha yüksek vs diyebilirsiniz. Ancak şu ortamda kriz tamtamları çalarken bu fiyatla satabilirmi dersen ???

daha önceki gönderilerimde 0,6x lı fiyatların kendim ve çevrem için alıma uygun olabileceğini yazmıştım. kısada seçime kadar endeksin olumsuzluklarından nekadar etkilenir bilinmez.

Ama ağustos eylül gibi daha iyi yerlerde olacağını hayal ediyorum.

4. BEN 68 KAPAR DİYORUM.Akşama da borsa bilmemneye çıkar açıklama yaparsa PATRONİÇE o zaman başka.PATRONİÇE BU DEFA BAŞKA OLSUN HA.Bak burdakilerin çoğu bir viop bir tektu bir viop bir tektu da değiller.

5.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    geçen yıl bu 65 villa için tanesini 1 milyon dan satsa diye hesaplar yapıyoduk

patron çılgın çıktı

" 65 villa satışından toplam 90 milyon - 130 milyon Euro "

tanesini 1,5-2 milyon euro ya satmayı hedeflemiş. euro ( 5,55)

şirketin anlık piyasa değeri yaklaşık 42 milyon dolar
    iştirak satışından beklenen 90-130 milyon euro

bu haberi borsa gündemde görmek isteriz :D :D :D
    hadi diyelim 100 milyon euroya sattı (5.55) 550 000 000 TL YAPAR tektu sermaye 300 milyon özsermaye 281 milyon piyasa değeri 207 milyon yani bu satış firmanın nerdeyse 2-3 katı ..... böyle bir habere ortalama bir hissede çok ciddi primler yapması lazım en kötü piyasa değerine takla attırması lazım kimseye alım fırsatı vermeden direk tavana kitlemesi lazım ama hisse ölü balık taklidi yapıyor...... bekleyelim bakalım biz buradayız

6. adama zorla sattıracaksınız villaları ölüsü eder 1,5 milyon Euro

7.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    hadi diyelim 100 milyon euroya sattı (5.55) 550 000 000 TL YAPAR tektu sermaye 300 milyon özsermaye 281 milyon piyasa değeri 207 milyon yani bu satış firmanın nerdeyse 2-3 katı ..... böyle bir habere ortalama bir hissede çok ciddi primler yapması lazım en kötü piyasa değerine takla attırması lazım kimseye alım fırsatı vermeden direk tavana kitlemesi lazım ama hisse ölü balık taklidi yapıyor...... bekleyelim bakalım biz buradayız
    Normalde öyle olması lazım tavan tavan.ama sahibine piyasa guvenmiyor. Yine bir alavare dalavere var diyor piyasa.SAYIN MAY yıllardır yaptığınin cezasını cekiyorsun.GÜVEN HERSEY.paran var vguven yok boş. ....

8. iş yatırım alıcılı belki bişeyler olur

Sayfa 5/927 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •