Sayfa 51/924 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7386 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Herşeye rağmen Güzel kapattığını düşünüyorum olan 73-74-75-76-77-78 den satan ky oldu
    sn eredka
    evet ky olarak iyi kazandigima inandigim icin alsatlarla 2 yukseliside kullandim ve en uste yakin ve en alta yakindan alip verdim sansim yaver gitti ben mutluyum ...piyasa kosulundan dolayi hafta sonu nakitte kalmak istedim firsat verirse ptesi aranizdayim sapasaglam gözüküyor.lakin uzun zamandir aldigim sattigim kagit olarak bu firsatlari veriyordu bu sefer kullandim insallah pisman olmam hayirlisi.....kalanlara bol kazanclar... insallah sizde cok kazanirsiniz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Dikkat edersiniz tektuyu bir kısım göklere çıkarıyor bir kısım battı havasına getiriyor dikkatli olun gaza gelmeyin kafanızdaki seviyeye gelince satın gitsin ben öyle yapacam bi dahada borsaya uğramayı düşünmüyorum
    kesinlikle katiliyorum duserken ve yukselirken ortaya cikan cigitkanlara aldanmayin fasarya 34 dedigi gibi kendi hedeflerinizi kovalayin bu piyasada kazanana ne mutlu.......

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün yüzde sekiz eksikken seans sonu kayıpsız kapadıyüzbinin altına düşen piyasada bu duruş umut verdi

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yeni Gyo şirketi kurulduğunda tektu kontrolündeki gayrimenkullerin %100 bağlı ortaklığı olacak olan Gyo ya devrinde her hangi bir para alış verişi söz konusu değil. Sadece Tektu aynı gayrimenkullere iştirak şirketi olan Gyo üzerinden dolaylı olarak sahip olmuş olacak.

Daha sonra bu Gyo yu halka mı açarlar bilemeyiz. Ayrıca bu gayrimenkullerin kurulacak gyo şirketine devirden sonra Tektu nun TekArt Holding ve grubun borsa dışındaki diğer bazı şirketleri ile birleşmesinde söz konusu olabillr belki.
    Sanırım grup şirketlerini yeni çatı şirketleri altında toplayarak ana ortak ve iştlrak şşrletleri yeniden yapılandırılacak. Tahsisli sermaye artışlarıyla aynı faliyet alanı ile ilgili şirketlerinde tektu veya tektu nun iştlrak şirketleri kapsamına alabilirler. Tabi bu şirket yapılanmaları sürecinde tahtacılar piyasanın olumsuzlaştığı her fırsatta hisseyi aşağı basarak yatırımcıları bayağı yıpratacaklar gibi görünüyor

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Tektu nun flnansal barlık olarak %76 oranında iştirak ettiği Tekart Holding in varlıkları veya reel özsermayesi konusunda bir cevap alamadım. Holdingin %76 lık oranın değeri sadece bir kaç yüz bin lira görünüyor. İçi boş sadece tabela holdinği mi? Peki niye websitesinde çok sayıda bağlı ortaklığı olan bir Holding olarak sunulmuş?

Bazı yatırımcılarda şirketin ilgili birimlerini e-mailler veya tel ile ararsa belki net tekart holding konusunda bilgilendirmeler yaparlar veya daha sonraki finansal tablolarda ilgili konu hakkında daha net bilgiler aktarırlar
    Tektu ve Tekart holding in hazırlanmış olan Web sitelerinin içeriğine bakılırsa böyke bir sonuç çıkarılabilinir. Ama sadece tahmin. Sonuçta grubun başka hotelleri veya gayrimenkulleri varsa tahsisli hisse ihracı İle şirket birleşmeleriyle Tektu kapsamına almaları ortaklık yararına olabilir. Tabi makul değerlendirme raporları ve adil oranda hisse ihraçları olursa.

6. Bugun global 800 bin lot ve acar 500 bin ve philips kapital 228 bin almis global ve acarin gun sonu takasda gorunmuyor birine virmanlamis olabilir mi acaba ben mi yanlis baktim

Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    Şimdi çıkıp bir haber gönderse kap'a, seans bitmeden, villalardan ilk beşini sattık diye. Ne güzel olurdu. Umut işte, umut fakirin ekmeğiymiş. 'o' nlar çalıp oynuyo, biz de seyrediyoruz. Durum bu.
    Arkadaslar
    Son cikan torba kanununda sirketlerin gayrimenkullerini degerleme imkani getirildi bunun icin son farih eylul 2018 dir
    Sirket bunu yapmak yerine gayrimenkul yt.o rt.kurmyi tercih edecek anlasilan

8.  Alıntı Originally Posted by Fantom677 Yazıyı Oku
    Bugun global 800 bin lot ve acar 500 bin ve philips kapital 228 bin almis global ve acarin gun sonu takasda gorunmuyor birine virmanlamis olabilir mi acaba ben mi yanlis baktim
    açık kapatmış olabilir

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 51/924 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •