Sayfa 527/926 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7407 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Muhallebici Yazıyı Oku
    Otel satışı rafa kalktı yoksa silkeleme mi yapiyor anlayana var mi arkadaşlar ne işler döner
    Yaw bu firildak iste ne b.. Yiyosa artik ben hic bisey anlamiorm hedef fiyati a gelene kadar bekliycem dedikce adam dusuruyor... sapiga denk geldik muhallebici kardesim=)

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Yaw bu firildak iste ne b.. Yiyosa artik ben hic bisey anlamiorm hedef fiyati a gelene kadar bekliycem dedikce adam dusuruyor... sapiga denk geldik muhallebici kardesim=)

Cidden hapi yuutturdu.adi herif bize. Dusurecekse erkekce dusursun birden. Her gun yavaş yavaş. Bizim bilmedigimiz.neler.var mi.şirket zarara mi batiyor acaba

3.  Alıntı Originally Posted by Muhallebici Yazıyı Oku
    Otel satışı rafa kalktı yoksa silkeleme mi yapiyor anlayana var mi arkadaşlar ne işler döner
    Kimse bilmiyor kardeş. Ciddi bir beklenti var dedik takıldık ama ne beklentiyi fiyatladi ne bir şey yaptı. Buralardan tekrar alıma girecektim ama artık daha aşağısı da olabilir. Karektersizlerin ne yaptığı meçhul.

4. Istedigini yapsin bir sikinti sorun yasamazsak para lazim olmazsa tektuyu bekleyecegim heee bekleyerek %25 civari geri geldi kagit ama nasip kismet diyelim..

5. Tektu sahibin gibi ***.sin

6. Yabancılara doviz bazlı varlık satılı gerçekten söz konusu ise doviz tekrar patlamadan yapılması gerekir, çünkü doviz tekrar patlama yaşarsa bu varlıkların iç piyasa değeri doviz bazında önemli değişimlere uğrar, beklenilen flyatkara satılması olanaksızlaşır. Dovizde cari açık yükselerek devam ediyor ve dış borçlar daha yüksek faizlerle ötelenirken sürekli borç stoğu yükseliyor.

Yakın geçmişteki doviz girdabı geçici pansumanlarla gecici dindi ama durum hala çok hasas. Bir kısmı yüksek faizle bir kısmıda Katar dan sağlanarak doviz sıkışması geçici olarak atlatıldı. Ama doviz bazlı zorunlu olan ülke giderleri ile yaklaşan doviz bazlı dış borç ödene hacmi göz önüne alındığında, bu yıl oluşacak yüksek doviz talebinden dolayı doviz patlaması olasılığı yüksek.

7. Hissedaşlar valla süpersiniz 👍😍gülmekten karnım ağrıdı, ******** tektu nun bu fiyatlamasi üzerine ilaç gibi geldiniz. Pust u aldıkça iniyor yavsak. 85 i krmaz dedim aldım, 82 81 kırmaz dedim aldım. Yavvvvsak daha gidiyor...toprağa toprağa 🤔😂😂amorrr kardeş nerdesin musadenle şuna biraz daldiracam, piskopata baglatti bu meret 😂

Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Hissedaşlar valla süpersiniz ����gülmekten karnım ağrıdı, ******** tektu nun bu fiyatlamasi üzerine ilaç gibi geldiniz. Pust u aldıkça iniyor yavsak. 85 i krmaz dedim aldım, 82 81 kırmaz dedim aldım. Yavvvvsak daha gidiyor...toprağa toprağa ������amorrr kardeş nerdesin musadenle şuna biraz daldiracam, piskopata baglatti bu meret ��
    atış serbest sıkıntı yok bende destek çıkarım
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 527/926 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •