Sayfa 573/929 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Ben hisseyi almaya başlayalı 12 ay oldu burda sana kimsenin saldırdığını hatırlamıyorum. Surdan aldım surdan sattım söyle kar ettim dediğin için ben dahil burda tepki gosterenler oldu. Para yatirmisim akıl sagligim yerinde olduğuna göre para kazanmak için. Büyük zararım var evdeki hesap çarşıya uymadı o ayrı sipegin işi gücü yok senle uğraşacak. Senin yüzünden ben forumu bıraktım . Yatırım tavsiyesi değildir al sat tut tavsiye si hiç değildir.zira kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer.
    Sen olaylara tam hakim olmadığın için böyle konuşuyorsun, bazı mesajları atmamın başka sebepleri vardı.Bana özelden yazılan tehditleri bilsen böyle konuşmazdın.

2. Lan bari duste mal Alayim a.. Oglu

3. Afferim bugunde eksi kapattin gel gel asagi gel essek gibi gidicen zaten bende mal Alam gel asagi a... Oglu

4. Tam bir sazan sarmalı

5. 76 dan son alımı da gerçekleştirdik... 6 ay kenara attık.. Bakalım patron bu sürede pes edecek mi?.... YTD...

6. Bende topluyorum yavastan diger kagitlarin karlarinida buna basiorum sonuna kadar buna basicam artik ben inatlasicam zaten zarardayim elimde dunya mal var para oldukca basmaya devam.... Y. T. D

7. Belki yanlis anliycaksiniz ama harbi keske dahada dusse mal kapatirsa p..z...k oyle icimde hirs var

8. May ın mal toplama veya mal kaptırma gibi bir sorunu yok ki, bu ky nın her zaman ki yanlış düşünce biçimi.Zaten bedellide mal sayılarını katladılar.Her sattığı seviyeden kar ediyor, malın tamamı önün.

Sayfa 573/929 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •