Sayfa 582/927 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7414 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Ne bekliyorsın dostum. Haram zıkkım olsun. Gerçek yatırımcı mantığı ile hareket edenler kaybetmeye mahkum oldu.
    En fazla bir 6 ay daha bekleriz dostum.... Sonra alsın lotlarini....... Karaktersizler.....

2. [QUOTE=sulzer;3227425]
     Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Domuz benzeri yaratık, becerecek yeni ky ler bulabildikçe bu kağıdı bu kağıdı kesinlikle olması gereken yere yükseltmez.Ufak tefek hareketlerle zaten cebini dolduruyor.
    /QUOTE]

herhalde sen böyük yatırmıcı katogrisine giriyorsunuz..
    Yok Atayburak genelde arada satar sıyrıldırdı.0.65-1.5 hareketinde yazdıklarından bilirim.Ama bu karakteriz bu sefer onu da terste yakalamış.Ben de aynı terse kaldım.Bir ben iteledem bu karaktersize bir O ,berabereyiz şimdilik.Şimdiden yazalımda sonra tepki gelmesin.Olurda 1.3 civarına gelirse millet 2-3 lerden bahsetmeye başlarsa burada o tiplere karşı yazarım..Atayburak zaten yazmıştı.Tabi bizim karaktersiz ne zaman yukarı yapacak.ytd..

3. [QUOTE=sulzer;3227425]
     Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Domuz benzeri yaratık, becerecek yeni ky ler bulabildikçe bu kağıdı bu kağıdı kesinlikle olması gereken yere yükseltmez.Ufak tefek hareketlerle zaten cebini dolduruyor.
    /QUOTE]

herhalde sen böyük yatırmıcı katogrisine giriyorsunuz..
    Ben de eskiden sizin gibi mini minnacıktım, fikile fikile büyüdüm

4. [QUOTE=atayburak;3229228]
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku

Ben de eskiden sizin gibi mini minnacıktım, fikile fikile büyüdüm
    https://invst.ly/a7f0o

bunun kıpraşacak yeri kalmamış yakında aşşagı veya yukarı keser heryol 0.79 kitlemiş..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. yakında buraları bayagı şenlenecek gibi geliyor bana
    ZIR-DELİ Y.T.D

Dolar 5.42 oldu tektu ya para yatıranlarada Allah'tan sabırlar diliyorum.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

7.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Dolar 5.42 oldu tektu ya para yatıranlarada Allah'tan sabırlar diliyorum.
    Boşver beter olsunlar

8. Bu kin bu art niyet . Çok ilginç. Ne demişler benim için ne dusunuyorsan Allah sana daha fazlasını versin.

Sayfa 582/927 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •