Sayfa 624/928 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 7418 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DUHUL :15,10,2008 GAZİANTEP
    Gönderi
    248
    Otel dolu boşşş..tektu çok hoşşş

bu sevdaa bitmezz...
    Ama ben biterimm..

Sabır, çoğu kimsenin zannettiği gibi bir eylemsizlik, tepkisizlik, edilgenlik yahut acizlik hali değildir. Bir direniştir, kararlılıktır, dik durma çabasıdır, sürekli bir mücahededir. Yiğitliği gerektirir.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by UMANTAR Yazıyı Oku
    Otel dolu boşşş..tektu çok hoşşş

bu sevdaa bitmezz...
    Ama ben biterimm..

Çünkü sahipleri g.toş

3. Yokluğumda bu kağıt ölmüş, bitmiş.Acaba acele mi davrandım almakta.

4. Çeşmeye otel yapıyorsun daha doğru düzgün açılış yapamadın kimsenin haberi yok

5.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    1 aydan bile kısalmış bedelli yaygarası.. 10 günde bir bedelli korkusu yayılmaya çalışılıyor.. oldukça komik bir şekilde
    Hisse bu fiyatlarda iken bedelli korku unsuru olmaz. Aksine destek unsuru olarak algılanması gerekir..

Adamlar şirketin mali durumuna niye böyle olumsuz ayarlar verdi onu eleştir;
    Tektu nun varlıklarını ilişkilş taraflara aktararak tektuya ilişkili taraflardan alacaklı dutuna getirerek,
    İlişkilş tarafların hantal varlıklarını Tektu ya satın aldırarak,,

Oysa yaptıkları bedelli sermaye artışından kasaya giren nakit ile ilişkili taraflara aktarılmış paralarla finans borçları sıfırlasalardı, şimdi halka açık şirket yüksek flnasal borç maliyetlerine katlanmak zorunda kalıp borç arltında ezilmeyecekti, ve de kasada önemli miktarda artı nakit olacaktı.

6.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Çeşmeye otel yapıyorsun daha doğru düzgün açılış yapamadın kimsenin haberi yok
    Zigana Migana fazla cezbedici davetler bir hotel olmayabilir. yüksek oda ücretlendirmeyide taşıyamayabilir..
    Önemli uluslararası bir marka zincirine girerse üreteceği artı değer yükselebilir..

Belki de önemli hotel zincirlerden birine devredilmesi düşünülüyordur

7. Sayın prometheus otelde geçen sene 1 hafta kaldım sadece deniz ve oda güzel başka hiçbirşey yok Akşam 10 dan sonraölü yalandan bi disco yapar insan eğlence yok mecbur merkeze inmek zorundadın

8. .................................................. .
    Son düzenleme : 126486AGM; 06-05-2019 saat: 19:32.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 624/928 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •