Sayfa 638/929 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Tam bir .....
    Hoşuna gidiyor böyle konuşmamız.

2. Kademeler hep yalan. 0.74 hafta başından beri satış emri gerçekleşmiyor

3.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    3 yıldır bu kağıttayım.Dolar bazında zararımı söylesem şaşırsınız.YERİNİ BULAN KÜFÜR KÜFÜR DEĞİLDİR.Yıllardır bu sözünde durmayan,çakma karadenizlilere PATRONİÇE diyorum..HAAA 5 TL gösterse yine PATRONİÇE.O gülen suratlarla yatırımcısının yanında olduğunu iddia edip 89 bedelli yapan,yok vilları satacağım,yok kanal istanbul,yok parayı may boyaya verdim,yok pendikteki arazime proje en son tavşannn da OTELİ 200.000 ab parasına satılığa çıkardım.YALAN DOLAN KATAKULLE.Her gün gedikle tahtanın içine et arada Ak ve İş ten alım yap.Göstermelik investten alış gir.Yetmez tahtaya 31 .ler çöreklensin.Yarısı senin elinde olan hisseyi Kuşlu sitedeki birkaç çapulcu sahiplenip TEKTU BİZİM HİSSEMİZ demesine izin ver......Daha neler neler.Ha yarın yine birilerini bıktırım taşır mı 1 e 1.10 ancak o PATRONİÇELER bilir.YERİNİ BULAN KÜFÜR KÜFÜR DEĞİLDİR.Önce o savunduğunuz Patroniçeler adam olacak ondan sonra layık oldukları gibi anılacak.Et kardeşim hatta benim namıma bile edebilirsin.Zira bunlar ben de sabır mabır bırakmadı. PATRONİÇELERİMİZ adam olun adammm
    harika bir yazı ellerinize sağlık.
    BAZI SORULAR SORALIM ???????????????????

1.Borsada (TEKTU) HİSSEDE NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK YAPANVE BUNU TESPİT EDEN SPK daha ilerisini neden incelemez ???
    HİSSEDE PATRONUN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ İŞLEMLERDE BİLİNÇLİ,RAHATSIZ EDİCİ,ALDATICI,YANILTICI işlemler yaparak YASAKLANIYORSA.......

PATRONUN HABERİ OLMAYACAK ÖYLE Mİ ???????????????
    AKLIMIZLA ALAY ETMEYİN LÜTFEN....

2.ARA ARA HİSSEYE GİRİŞ YAPIYOR GÖSTERİLEN GRUPLAR VE BELLİ HEDEF VE RAKAM VERENLER TA Kİ 5.00 DİYEBİLENLER...

KİMLERİ
    KİM ADINA HİSSEYE ÇEKİYOR..
    PATRONUN HABERİ OLMADAN 1 KADEME BİLE KALDIRAMAYACAK BU GÜRUH HANGİ KİRLİ PAZARLIK VE İLŞKİLER KURMUŞLARDIR?????????????????

3.BELLİ ARALIKLARLA BASINA SIZDIRILAN YA DA YÖNETİM KURULU KARARI İLE ELDE TUTULAN ..........ARAZİ.........OTEL.....GYO.... VS VS SATIŞ ,ORTAKLIK,BİRLEŞME GİBİ SAHTE KARARLAR ALDIRILARAK VE KAMUOYUNA PAYLAŞIMDA BULUNARAK HİSSEDE YÜKLÜ ALIMLAR SONRASI 4 MAYMUNU OYNAYARAK SESSİZLİKLE BIKTIRARAK VE KÜFÜRLER EDİLEREK ALINAN HİSSELER UCUZA TEKRAR ALINIYOR VE PUSLU HAVA BEKLENİYOR....

PATRONUN HABERİ OLMADAN BU İŞLEMLER YAPILABİLİR Mİ ?????

4. 2 KADEME ARASINA MİLYON LOTLARI GÜNLERCE,AYLARCA YIĞARAK GÜNLÜK,HAFTALIK DÜRÜST YATIRIMCILARI ÖZELLİKLE GEDİK YATIRIM KULLANILARAK SÖVÜŞLEMENİZİ YATIRIMCIYI KORUMAKLA MÜKELLEF OLAN KURUM VE KURULUŞLAR GÖRMÜYOR MU ???????????

ŞİRKET KAR VE ZARAR TABLOLARI HİÇ BİR ZAMAN YATIRIMCI TARAFINDAN GERÇEKÇİ BULUNMAMASI ŞİRKETİN VE PATRONUNUN GÜVENİLİRLİĞİ İLE İLGİLİ CİDDİ BİR DURUMU GÖZLER ÖNÜNE SERMEKTE........

KISACA BİRİLERİ GARİBAN PARASI İLE KÜPÜNÜ DOLDURMAKTA...

GEREK SPK VE GEREKSE CUMHURİYET SAVCILARI BU SOYGUN DÜZENİNİ BOZMADIKÇA ............

NE DESEK BOŞ..................

4. harika yazmışsın kardeşim,kalemine sağlık bizim sadece suçumuz bu ********lere güvenip hisselerini almak bu ... memleketinde her zaman parası olanın düdüğü ötüyo ve çoğu kimseyide satın alıyor

5. İyi güzelde kağıda gelen yokki hacim yerlerde bilanço düzelmeden kimseye pazarlayamaz veya haber altyapısı lazım borsagündem)
    Bedellide gördük kimse katılmadı 0,89 tan patron 55 milyon lot almak zorunda kaldı sonuçta en büyük yarayı bana göre patron aldı

6. Arkadaşlar atladığınız bir konu var bana göre bu kagıdın önü şimdi daha açık imamoğlu , yılmaz la hemşeri ve ikisi aynı meslekle uğraşıyorlar ve bu gurubun arazileride istanbulda büyük ihtimal aralarıda iyi yeni projelere hazırlanın benden demesi y t değildir

7. Bu faiz ortamında sizce may efendi inşaat yaparmı ayrıca iki arazi var bildiğimiz birisi kurtköyde dağınık arazi inşaat yapması zor tek arazi sefaköy arazisi yıllarca dillendirler çeşme arazisini 7 8 senede zor bitirdiler borsadaki performansa bakın içler acısı sabır bakalım ne olacak halimiz

8. Boyle bir o cocuk lugu girulmusmjdur????borsa yukselio dusuo borsa dusuyo daha cok dusuyo.. Sisko senin gelmisini gecmisini...... Satarsam en adiyim

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 638/929 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •