Sayfa 644/927 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7412 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Bankalar ve endeks inmeye devap ederse bizim PATRONİÇE diğer kağıtlardan vurgunlarıyla avaneleriyle hareket çekebilir. Ah ulan PATRONİÇE.Adam değilsinnnnn........YTD

2. Persembe yi cumaya baglayan gece a... S... Sisko!!!

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Persembe yi cumaya baglayan gece a... S... Sisko!!!

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben her gecesine talibim şişko g.tlerin

4. https://invst.ly/b6kcy

şıkışmaya başladı bizim şişkolar bir tavan veya taban yakışır..
    yukarı gitme olasılıgı daha fazla
    ekonomik olarak en iyi göstergeler turizimde turist sayısına bakınca ayrıca hisse sahibinin ne düşündügü de önemli..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/b6kcy

şıkışmaya başladı bizim şişkolar bir tavan veya taban yakışır..
    yukarı gitme olasılıgı daha fazla
    ekonomik olarak en iyi göstergeler turizimde turist sayısına bakınca ayrıca hisse sahibinin ne düşündügü de önemli..?
    Sayın sulzer bugün şimdilik beklemede 400k hacim var.Bu karaktersiz ve adamaları teknik ile çok güzel oynuyorlar.Kuşlu sitede halen birileri pazarlamaya çalışıyor ki çoğunluğu sallama tipler. Ky yi dökmeden gitmeyeceğini düşünüyorum.Önce ky yi döker sonra yeni taşıyıcı amele bulmak için yukarı atar.0.82 ye kadar hacimli çımadan birşey olmaz.Teknik çok önemlidir ama bu tip patron hisselerinde adam istediği tekniği uyduruyor zaten Ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Sayın sulzer bugün şimdilik beklemede 400k hacim var.Bu karaktersiz ve adamaları teknik ile çok güzel oynuyorlar.Kuşlu sitede halen birileri pazarlamaya çalışıyor ki çoğunluğu sallama tipler. Ky yi dökmeden gitmeyeceğini düşünüyorum.Önce ky yi döker sonra yeni taşıyıcı amele bulmak için yukarı atar.0.82 ye kadar hacimli çımadan birşey olmaz.Teknik çok önemlidir ama bu tip patron hisselerinde adam istediği tekniği uyduruyor zaten Ytd..
    sende haklısın umut fakirin ekmegidir bu defa farklı olacagı düşüncesinde olanlardanım ky dökmek ise zaten bedelli ve hisseyi süründürerek yapmıyormu hisse 2 tl görse burda üçbeş ky başka kimse kalmaz o zaman şişkolar alır 6 tl yaparlar..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    sende haklısın umut fakirin ekmegidir bu defa farklı olacagı düşüncesinde olanlardanım ky dökmek ise zaten bedelli ve hisseyi süründürerek yapmıyormu hisse 2 tl görse burda üçbeş ky başka kimse kalmaz o zaman şişkolar alır 6 tl yaparlar..
    Geçen seneki 1.5 hareketinde 1.3 den ayrılmayı başardım ama 1.09 hareketinde bile bile tongaya düştüm.O zaman yaptıkları haberi bende olumlu algıladım ama karaktersizler verdi ele.Yani bunlar bu işte profosyenel.Olumlu düşünmek için eldekileri sıralar mutlu oluruz ama çakal patron en büyük olumsuzluk.Benim olumsuz düşünmemin sebebi çok fazla ky var ortalıkta.Bu faiz ortamında bizim çakal her türlü faydalanır.Bakalım gelecek hafta ne film çevirecekler,geçen aydaki gibi 0.77 den sat alttan 0.71 topla hareketine devam mı yoksa 0.84 e gidecek mi?Bizimkisi 0.76-77 de durmaz.Ytd.

8. işlem hacminin daralması şişkolarda düşünüyorlar sanırım ne yapacaklarına ..? toplantı halindeler
    araya cuma saati girecek 2.seans bakarız bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 644/927 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •