Sayfa 651/926 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Sayın pablo sizin kadar umudum olmasını isterdim ama bu şişko aile umutlar tükenmeden ky satmadan hisseyi çıkarmaz.Benim öngörüm ay sonuna kadar 0.8 üstüne atmayı deneyebilir ama 0.84 ve üzeri çok zor orada süründürür.Sonra tekrar 0.77-78 lere geri gelir orada da dolanır.Sizin dediğiniz rakamlar (1-1.5) zor olur ama bu şişkoların çok çetrefilli işleri oluyor.Hissemiz tam bir patron hissesi ve çoğunluk onlarda bunun için bir grubun gelmesi zor anında kafalarına yerler.Yani patron ve onun adamları kontrol ediyorlar..ytd.
    En az defter değerinin yarısına gelmeli elbette.
    Kimsenin zararına satacak hali yok. İhtiyaç duyulan para değilse hedefe kadar sabredilecektir. Şişkolar kafalarına göre yukarı aşaşağı zigzag oyununa devam edip dursun

2. Bedelliden ve ilişkili taraf alacaklarından gelen paralarla finans borçlar temizlenir diye beklenirken, kendilerine ait varlıkları Tektu ya satıp Tektu yu tekrar finans borç yükü altına soktular.

Şişkoların kendi kişisel nakit para pozisyonları iyi ise, hotele villalara falan alıcı çıkmıyor diyerek bir bedelli sermaye artışı daha patlatma olasılığı var.

Hisse fiyatı buralarda gezinirken bedelli sermaye artışı olumsuz olmaz. Bu defa SPK nominal altında bedelliye izin vereceğini sanmıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Kardesim bende buna 1 mil civari gomdum dafhada gomerim duserse yillardir borsadayim sabirla cok kazandim hamdolsun yine devam kac yil olursa olsun beklerim kazanir cikarim, heee iyide soverim
    Böyle patron hisselerine 1 mil civarı para koymak çok riskli. Ben böyle hisselere 100 binden fazla gömmem asla. Ama inş tez zamanda çıkabilirsiniz ama cok bekletecek gibi bizi. Ben öyle düşünüyorum kardeşim... Bakalım nereye kadar sabredecegiz.... Kafamızdaki rakamlara ne zaman gelecek... YTD....

4.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Böyle patron hisselerine 1 mil civarı para koymak çok riskli. Ben böyle hisselere 100 binden fazla gömmem asla. Ama inş tez zamanda çıkabilirsiniz ama cok bekletecek gibi bizi. Ben öyle düşünüyorum kardeşim... Bakalım nereye kadar sabredecegiz.... Kafamızdaki rakamlara ne zaman gelecek... YTD....
    Haklisin hocam ben ona yedirmiycem ALLAHin izniyle maliyet 0.86 ama ben 1 gozuyle bakiorm kaybettiklerimle!!! Rahatim sadece stres atmak ve sizin gibi dostlar la yazismak icin burdayim

5. şişkolar ot toplamaya devam diyorlar ..? kendileri bilir
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    şişkolar ot toplamaya devam diyorlar ..? kendileri bilir
    0.75-0.79 arasında yığıldı bakalım kim ne yapacak?Benim en çok umutsuz olduğum hisseyi 0.85-0.95 arası iyi pazarladılar oradaki malları nasıl alacakları?Adamların vardır bir planı izleyip görelim..Ama bu şişkolar kolay kolay para yedirmez kimseye..ytd.

7. Essek gibi yedirecekler yoksa oda kazanamz

8.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    0.75-0.79 arasında yığıldı bakalım kim ne yapacak?Benim en çok umutsuz olduğum hisseyi 0.85-0.95 arası iyi pazarladılar oradaki malları nasıl alacakları?Adamların vardır bir planı izleyip görelim..Ama bu şişkolar kolay kolay para yedirmez kimseye..ytd.
    ortak ben biraz yaşlı oldugum için eskilerin bir sözü vardır kaşık düşmanı diye..
    bizde tabaga bir kaşık daldırdık kısmetimize ne çıkarsa ..
    21.50.100.200 H.O 5 kademeye kadar düştü ve zarardan kar yazacakmı ben buna bakarım gerisi boş işler
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 651/926 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •