Sayfa 699/923 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7381 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. şişmanlar nasıl gidiyor m.a ile ilişkiniz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    şişmanlar nasıl gidiyor m.a ile ilişkiniz...
    aynı kadeh aynı may..

3. Sayın deli suvari Alaçatı içinde baktinizmi bilginiz varmi[/QUOTE]

Alaçatının doluluk oranını bilmiyorum. Ancak telefon ile aradım istediğiniz kadar yer var Eylül Ekim ayına.
    Standart oda kişi başı 514 TL

Not: Alaçatı izmir'e bağlı
    Otelin telefon numarası alan kodu 256
    Muğla'nın alan kodu.

4.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    Sayın deli suvari Alaçatı içinde baktinizmi bilginiz varmi
    Alaçatının doluluk oranını bilmiyorum. Ancak telefon ile aradım istediğiniz kadar yer var Eylül Ekim ayına.

Muğla'nın alan kodu.[/QUOTE]

http://www.resortziganahotel.com/iletisim

siz nereden baktınız sn deli süvari

5.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku

Muğla'nın alan kodu.
    http://www.resortziganahotel.com/iletisim

siz nereden baktınız sn deli süvari[/QUOTE]

https://www.ziganaresortcesme.com/index.html

6. Halen yorum sayfalarında umutla bekleyen insanlar var.Bazıları agresif al diyor gerçi 0.9 civarında da agresif al diye diye bu duruma getirdiler.Bu yorumlardan sonra 2 beklentim var ya 0,65 inde altına sarkıtıp dirençlerini kırmak yada 0,67-69 arasında uzunca bir süre oyalamak.Patron eskiden Ky nin elinden malı alır yeni kekler bulmak için yukarı bir hareket yapar onları da soyardı.Bu ara onu yapmıyor bence Ky ye malı iteledi ve geri satmayan bir grup var o da onlara sattırıp yeni ky aramaya çıkmayı bekliyor.Bakalım kaç ay daha bu filmi izleyeceğiz.. Ytd

7. Sen neyi bekliyorsun?

Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Halen yorum sayfalarında umutla bekleyen insanlar var.Bazıları agresif al diyor gerçi 0.9 civarında da agresif al diye diye bu duruma getirdiler.Bu yorumlardan sonra 2 beklentim var ya 0,65 inde altına sarkıtıp dirençlerini kırmak yada 0,67-69 arasında uzunca bir süre oyalamak.Patron eskiden Ky nin elinden malı alır yeni kekler bulmak için yukarı bir hareket yapar onları da soyardı.Bu ara onu yapmıyor bence Ky ye malı iteledi ve geri satmayan bir grup var o da onlara sattırıp yeni ky aramaya çıkmayı bekliyor.Bakalım kaç ay daha bu filmi izleyeceğiz.. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    Sen neyi bekliyorsun?
    Ben şişkonun 1kez sağlam parasını yedim şimdide o yakaladı.Maliyet yönünden 0.67 ler bile dokunmuyor.Ama birileri halen utanmadan al tut önerisi veriyor.Hangi akla hizmet.Ve bu kişiler yarı hisse 0.8 olursa şu kadar kazandırdır şöyle bildik laflar ediyorlar.Ulan 0.9-1,1 aralığında millete aldırdıkların ne olacak?Ben bu seviyelerde bekliyorum çünkü ilk maliyetim kurtarıyor ama zaman başka kazançları alamıyorum.Kimseye de bu seviyeden al diyemem..ytd..

Sayfa 699/923 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •