Sayfa 703/927 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7416 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    Peki ustad. ...hedef yılı tamam.
    Fiyat ne olur 2067 senesinde sizce.ona göre bekliyelim.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ekmek gördünmü ye dayak gördünmü kaç.. pu gördünmü ye nu gördünmü kaç.. hedef 2067 amaç vurkaç..

2. Biraz yükseldi.icimde zerre sevinç yok.cok yordu beni . İste düş ister çık. Artık ekrana bakmıyorum bile. Ne halt edersen et

3.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Biraz yükseldi.icimde zerre sevinç yok.cok yordu beni . İste düş ister çık. Artık ekrana bakmıyorum bile. Ne halt edersen et
    Aynen hocam,şimdi birileri çıkıyor %5 kazandırdık dediğimiz oluyor biz bu işi biliyoruz derler.Kaşarlar 0.9 lardan millete aldırıp şimdi yükseldi ayağı..ytd..

4. Yemin billah maliyetim TL bazında 1 TL'nin üzerinde. Alalı 1.5 sene olmuş. Oda 1.34 den almaya başladım 0.65 den bile aldım o şekilde maliyet.sinirlerim bozulmasın diye yazı bile okumuyorum. Yatırım tavsiyesi değildir. Bir halt bilsem böyle olmazdı. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Koskoca şirket hisseleri bile değer kaybedebiliyor. Benim kızdığım hisse 1.15 lerdeyken tahmini bir cuma günü geri alım açıklayıp bunu yapmayan şirkete. Birlikte büyümek birlikte kazanmak böyle mi. Yoksa hisse bu düşer çıkar. Ama her şeyin bir raconu olmalı. Neyse gereksiz yazilarimla burayi meşgul etmeyeyim. Yatırım tavsiyesi değildir. Kader neyse o

6.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Koskoca şirket hisseleri bile değer kaybedebiliyor. Benim kızdığım hisse 1.15 lerdeyken tahmini bir cuma günü geri alım açıklayıp bunu yapmayan şirkete. Birlikte büyümek birlikte kazanmak böyle mi. Yoksa hisse bu düşer çıkar. Ama her şeyin bir raconu olmalı. Neyse gereksiz yazilarimla burayi meşgul etmeyeyim. Yatırım tavsiyesi değildir. Kader neyse o
    Sakin ol dostum. Biz de 1 lere yakınız bir seneyi gecti..... Eninde sonunda o düşündüğümüz hedeflere gidecek..... Ama böyle 5-10 kuruş cikinca şu pazarlamacı tayfadan nefret ediyorum bende...... ve bu hareketler hic heyacanlandirmiyor..... Onlardan bir kurtulursak sabreden asıl ky istedigini alır gibi....... Yatırım tavsiyesi değildir...... Aklınızla iş yapın......

7. hiakkaya ve diğer bir arkadaş vardo o gelir buraya yazarsa o zaman satma vakti gelmiş demektir.şahsi fikrimdir ytdeğildir.

8. Yazdıklarınızdan 2 ayri otel icin yorum yaptığınız anlaşılmadığından cevap yazmistim Sorun yok. İnşallah bekledigimize deger. Ama satis icin yetki verilen deger 200 milyon euro. Sn. Delicocuk un Toyota arabasina ucuk fiyat cekmesi gibi Bol ve hayirli kazançlar
     Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Kardeşim dikkatli okursan ne demek istediğimi anlarsın. Kemer ile ilgili haberi veriyorlar ama zigana ile neredeyse 15 gün geçmiş haberi vermiyorlar diyorum. Yani pek takmıyorlar orayı, öyle bir amaçları yok, milleti kandırmak için mi yapılmış diyorum.... Do you understand me?? Tamam yorumu anladık ama biraz ne demek istediğimizi anlayıp cevap yazalım
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 703/927 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •