Sayfa 737/929 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 700 milyon ekspertiz değeri var 66 villa zaten 350-400 milyon ediyor tapular çıksın satışlar başlar otele tek kalemde kimse 150-200 milyon euro vermez

2. stop neresi dostlar?

3. Bırak bu ayakları soner

4. Elinize aldınız mı villâlarla otel satışını, hadi oynayın şimdi

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Yine başladı otel satışı, villa satışı muhabbetleri.0.72 leri görmesi yakındır o zaman.Şu sahte satış hikâyesinin ne ekmeğini yediler, vallahi satış yapsaydılar bu kadar kazanmazlardı.
    Kim ki burada uçacak , kaçacak , haftaya 1 in üstüne atması gerekir gibi hedefler veriyorsa bilin ki o kişiler ......
    3 gün önce yazmıştım, ben demiştim

6.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    3 gün önce yazmıştım, ben demiştim
    haklısın ne yapsın ky kendini acaba bir satış olurmu diye düşünmeden alamıyor başka türlüde hissede herhangi bir yükseliş olma olasılıgı yok: birzamanlar klgyo aynı hikaye anlatılıyordu iranlı biri çıktı aldı ve hisse 7 tl ..burdada ahynı hikaye olurmu diye ikide bir dillendirip duruyorlar ne yapsınlar..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. ağlak bakış ceoculuk yapan ceo enteresan işler yapıyo ..
    önce trabzondaki nalburu bankaya borçlandırdı**milyonlarca lira ki o banka hangi banka**??
    sonra borsagümdeni ayarladı
    ağlak bakışlı ğpozlar çektirdi ..o nasıl ağlak bakışlardı öle
    altındada kooşşş vatandaşşş böle ağlak bakış gördünüzmü baba ocaklı babamcıklamalı işlerrr koşşş
    diye borsagümdenin gazları **veya manüpilasyonu diyo büyük kesim.**
    sonra milleti mallandırmak ..
    sonra zarar bilançolar **ardından nalburla tektuyu birleiştirip borçları**?(ki o paralar ne oldu bilinmiyo halka açık diildi tabi .))
    millete hediy etmek..
    ayrıca büyük vergi zararıyla devlete büyük mali zarar vermek ..
    sonra bitmedi bi müdet böle araya birde şişko girdi spek yani.*?lastik don şişko diyo herkes ..?
    sonra yazdık o dönem ilk bizde yedik yılmaz bir alameti farikaydı ,,o yılmaz bu yılmaz diilmiş çok cüzi bir dengeli aslında kapattık ...ama izlemeye devam ediyoz ..
    geçen ,67 den 1000 lot alıp ,69 dan sattık 20 lira kar..iyi kar..
    şimdi yaptıkları gene giiell vatandaşş kaçıyo gidiyoo ayaklarıydı ,80 lrerden milleti mallandırdılar .artık hala atlayan varsa Allah akıl fikir versin ..,69 altı her kademe 100 er lot bekliyoz..
    bu arada ayrıca çeşme için otel ve villa ..o villaların ruhsatı nası lmilletimi yiyolar *gerçek bilgilendirme yapılıyormu önemli **??
    halak a.çık şirket ve bilgilendirme doru yapılmalı şirkete açıp soran arkadaşlar sorsun o vilların ruhsatı otelle direk bağlantılımı yoksa ayrı her birinin bireysel tapusumu var .yoksa milleti kandırdılar gene deyip girişimde bulunursunuz ..yanlış ve eksik bilgi karşılığı bi şey oluyo mali piyasalarda .****??
    vilların çeşmede değeri pahalı tabi .
    neyse kolay gelsin herkese izlemeye değer. şişko spek orjinal işler yapıyo amerikalı badi parmağı ayarlayabilse raatlıcak ..mali piyasalara reklam oluyo şişko .**badi arıyo herkes bu şişkoya sevindirmek için .***

8. TEKTU:

Son Fiyat: 0,75
    Son Hacim: 4.205.327
    Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın altında devam ediyor.
    Kısa vadeli görünüm negatif.
    Orta vadeli görünüm negatif.
    İlk 3 Alıcı: Anadolu:300.000 Gedik:261.281 ICT:194.250 .
    İlk 3 Satıcı: Piramit:-272.387 Seker:-192.100 Oyak:-167.482

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 737/929 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •