Sayfa 741/926 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. yanlış bir algı var gördüğüm

şirket herhangi bir sermaye artırımı YAPMADI HENÜZ

31.12.2023 tarihine kadar max % 150 sermaye artırımı yapabilmek için (bu bedellide olabilir bedelsizde) yönetim kuruluna spk dan izin istiyor.

bu süreçte herhangi bir satış gerçekleşir ise!

gelen parayı vergi avantajından faydalanmak adına bedelsiz sermaye artırımına da gidebilir

yok kardeşim satış yapamadım bana para lazım bedelli sermaye artırımı yapıcam da diyebilir.

size en uygunu hangisi geliyor bilemem. ama henüz herhangi bir sermaye artırımı yok

2. Hiç boşuna saçma beklentilerle girmeyin, tektu 'yu aynı sahibi gibi 0.70-0,71 den alacaksın, 0.80 'den satacaksın, bu kağıt böyle bir kağıt gerisi hikaye.

3. Geçmişte daha yukarılardan alıp ta hala bekleyenler şansına ve beceriksizligine küssün

4. gitmek istese endekse direnirdi diye düşünüyorum, daha yola çıkmamış bu

5. ödenmiş ve kayıtlı sermaye zaten lişmitte 300 milyon..şu an istesede artıramaz ..kayıtlıyı artırması lazım önce veya iksinide aynı anda yapabilirdi. önce kayıtlıyı sonrada y.kurulunu toplayıp bedelli veya bedelsiz .büyük ihtimal bedelli olmaz ..tektuya geçirecek bi şeyleri kalmadı ..çoğunluk hissedar olarak ..geçenkinde nalburu kakaladılar bedelli payları niyetine komedi gibi olan para girişi olması gerekirken nalbur vurgununda borçlandı üstüne..milyonlarca lira ..tezgah önceden ayarlanmöış yani...borsagümden de alet oldu manüpilasyona herkes borsagümdeni konuşuyo zaten büyük vuregun oldu tektusda..
    ağlak surat acıklı bakış ceoculuk yapan ağlak bakış borsagümdene poz verirken verdiği hiç bi sözü tutmadı ..babamcıklama ayaklarına büyük vurgun oldu ..
    zaten böyle bitr piyasadada bırak hisse almayı tektu hiç alınmaz ....
    vakıfbanktaki çökertme bi,tmeden ortalık sakinleşmez sakinlik habercisi vakıfbankı izleyin bi tarafta**

6. Bıyıklı sattımı

7. ağlak surat acıklı bakış babamcıklamacı borsagümdene poalzrı verirken nassı bi profosyonel yardım aldı ,,

Fotoğraflarda daha güzel çıkmak için rahat görünün ve vücudunuza S şekli verin.
    * Fotoğraflarda boynunuzun kısa görünmesini istemiyorsanız bir omzunuzu alçaltın.
    * Fotoğraflarda daha güzel çıkmak için poz verirken bir dizinizi kırın ve omzunuzu alçaltın.
    * Kameraya dümdüz bakmak yerine başınızı hafifçe yana eğin. Fotoğraflarda ince görünmek için vücudunuzu 3/4 oranında bir yöne döndürün.
    * Elleriniz görünür olacaksa avucunuz kameraya dönük olmasın. Fotoğraflarda güzel çıkmak için her ayrıntıya dikkat edin.
    * Poz veriyormuş gibi yaparak doğallığı yakalayın.
    * Fotoğraflarda daha güzel çıkmak için hareket halinde olun. Fotoğrafçı sizin doğal anlarınızı yakalasın* Eğer dış çekim yapıyorsanız gün batımında yapılan fotoğraflarda daha güzel çıkarsınız, deneyin. Daha genç ve hoş görüneceğiniz günbatımı fotoğrafları ile profesyonel karelere ulaşabilirsiniz.
    * Yüksek flaşlarla fotoğraf çektirmeyin.
    * Fotoğraflarda daha güzel çıkmanın yolları arasında direkt objektife dönük olmamak da yer alıyor. Hangi profilden hoş göründüğünüze karar vererek bu pozları deneyin.
    * Boyunuzun yukarısından yapılan çekimlerle daha ince, aşağıdan yapılanlarla daha uzun görünürsünüz. Denemekte yarar var. Fotoğrafta güzel çıkmanın yolları arasında en çok denenlerden biri budur..

8. Heykeli ne beton yetmez

Sayfa 741/926 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •