Sayfa 743/926 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Ben geldim geri insALLAH toparliycaz tez zamanda

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi yapmışsın ben de buralardan bayağı miktarda alım yaptım hadi hayırlısı ,3-5 kazandırır gibi.

2. Sayın atayburak en büyük hatamız tektu bu saatten sonra 1 i görüp veya yaklaşıp ayrılmak başkada beklenti kalmadı bana göre otelimi satar villayımı satar ne b.k yerse yesin

3. borsagümden adlı siteyi ayarlayıp ağlaksurat acıklı bakış pozları veren ceo ..iyi iişler yaptı *??yılın büyük vurgunu ektuda ...
    borsagümden iyi, iş yaptı bu arada ..ödülü ne oldu acaba ..herkes borsagümdeni konuşuyo .bu gazlar nassı verildi ..o pozlar acıklı bakış ceo tarihe gçti borsa tarihinde bi işlk ceo acıklı bakış ağlak surat pozları ..çok çalıştı garibim ..
    bu arada bide şişko spek sendromu var hissede ..badi parmak travması ..ameirkadan buluyolar mmnnun olmuyolar en son bi memnunıyet oldu geçenlerde ama parmak sıkışması yaşanmış.. kaldı parmak öle ..ayıramıyolr ..spek garibim zevkten dörtkeöşe bi oraya bi buraya ..vah garibim .
    nese bu havada zaten hisse alınmaz asansör gibi .iice diplerden tektu alıp biraz komedi yapcaz ..ağlak surat acıklı bakış çok çalıştı ..
    yalnız sözümüz geçerli .69 altı her kademe 100 er lot alcaz ..en dibtede kallavi bi alım yaparız artık ortalık yatışırsa ...

fiyat uygun gibi görünüyor.Ancak piyasa bozuk.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. ulan PATRONİÇELER.Bedelli başvurusunu hemen yapmışsın hayırlı olsunnnn.Ulan karakter yoksunları siz değil miydiniz geri alım açıklayıp uygulamayan,siz değil miydiniz gyo kuracağım deyip kurmayan,siz değil miydiniz oteli vilları satacağım deyip satmayan.Ama para gelecek ya hemen başvurunu onaya gönder.PATRONİÇELER üzerinize yokkkkkkk

6.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    ulan PATRONİÇELER.Bedelli başvurusunu hemen yapmışsın hayırlı olsunnnn.Ulan karakter yoksunları siz değil miydiniz geri alım açıklayıp uygulamayan,siz değil miydiniz gyo kuracağım deyip kurmayan,siz değil miydiniz oteli vilları satacağım deyip satmayan.Ama para gelecek ya hemen başvurunu onaya gönder.PATRONİÇELER üzerinize yokkkkkkk
    Ne bedellisi. ..o da nereden çıktı.

Kayıtlı sermaye tavan artışı başvurusu.

Bedeliyle ilgisi yok. Rutin işlemler bunlar.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sermaye tavanıyla bedelli sermaye artırımı ne alaka 2023 e kadar istediği fırıldağı çevirme süresi keşke bedelli açıklasa herkes 1 liradan verip kurtulur))

8. Birkaç tane twitr ustası Antalya'daki otelin satış görüşmeleri için pazarlıklar var diyorlar aslı nedir bilmem gerçekse kokusu çıkar yakında.

Sayfa 743/926 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •