Sayfa 756/928 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7418 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

hans Guest
    Bu dolandırıcıların hepsinin şişko olması ve domuza benzemesi tesadüf mü acaba

2.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Borsalarda pd/dd ziyade fiyat kazanç oranına göre pozisyon alınır. Profesyonel yatırımcılar şirketin temettü verimi ve karlılığı üzerinden yatırımlarını şekillendirirler. Şişko domuzun çeşitli katakullilerle devamlı zarar göstermesi pd/dd analizini boşa çıkarıyor. profesyonel herhangi fon yöneticisi veya yabancı yatırımcı bu tür kağıtların yanından bile geçmez piyasa değeri isterse 0,10 olsun. 1 e beş kazanmayı bekleyen ky lardır bu tür muhabbetlere bel bağlayan. Şişko domuz ve yardakçılarıda bunu bildikleri için ky her daim düdüklemeye çalışırlar. Aylık %10 luk bir marjda milleti dolandırırlar. Çiftlikbank tosunu gibi bunlarda borsabank domuzları
    Harika aydınlattın bizi. Bilgilerine hayran olmamak elde değil. Keşke biz de bu borsayı bu kadar bilebilseydik (

3. Borsa bank domuzuuu )))ha ha Hansss
     Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Borsalarda pd/dd ziyade fiyat kazanç oranına göre pozisyon alınır. Profesyonel yatırımcılar şirketin temettü verimi ve karlılığı üzerinden yatırımlarını şekillendirirler. Şişko domuzun çeşitli katakullilerle devamlı zarar göstermesi pd/dd analizini boşa çıkarıyor. profesyonel herhangi fon yöneticisi veya yabancı yatırımcı bu tür kağıtların yanından bile geçmez piyasa değeri isterse 0,10 olsun. 1 e beş kazanmayı bekleyen ky lardır bu tür muhabbetlere bel bağlayan. Şişko domuz ve yardakçılarıda bunu bildikleri için ky her daim düdüklemeye çalışırlar. Aylık %10 luk bir marjda milleti dolandırırlar. Çiftlikbank tosunu gibi bunlarda borsabank domuzları
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. TEKTU:

Son Fiyat: 0,79
    Son Hacim: 3.576.379
    Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın üstünde devam ediyor.
    Kısa vadeli görünüm pozitif.
    Orta vadeli görünüm pozitif.
    İlk 3 Alıcı: Tacirler:837.866 Ziraat:209.959 Global:160.000 .
    İlk 3 Satıcı: Garanti:-338.012 A1 Capital:-276.909 AK:-257.514

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Bu bedelli hikayesi ilginç bir şekilde devamlı gündemde tutulmaya çalışılıyor. Şirket 2018 in 4 ayında bedelli yapacak, bu arada yatırımı tamamlanan otel faaliyete girecek. Üstüne varlık satış kararı alınacak. Kısa vadeli kredilerinin fazlasını karşılayacak kadar grup şirketinden alacağı olacak. O zaman hangi mantıkta bedelli yapacak onu anlamadım. Hadi yapmak istedi SPK 2018 de bedelli yapan firmaya 1,5 sene sonra yeniden bedelli izni verecek öyle mi? Hem de varlık satış kararı alınmışken. Kısa vadeli kredilerinin karşılığı grup şirketi alacağında varken, uzun vadeli kredilerini kapatmak için mi bedelli yapacak? Bedelli öuhabbetinin böyle sık sık gündeme getirilmesi bana ilginç geliyor
    ihlgm son 2 bedellisini incelemenizi rica edicem.

karar vericiler maalesef patrondan yanadır. aksine çok az şahit oldum.

yapar & yapmaz demiyorum

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Harika aydınlattın bizi. Bilgilerine hayran olmamak elde değil. Keşke biz de bu borsayı bu kadar bilebilseydik (
    Biraz da senin engin bilgilerinden faydalanalım buyrun efendim.. çok ucuz hikayesi haricinde bir şey olsun lütfen.. mesela 9 aylıktaki olası kar/zararı konusunda aydınlatın.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    ihlgm son 2 bedellisini incelemenizi rica edicem.

karar vericiler maalesef patrondan yanadır. aksine çok az şahit oldum.

yapar & yapmaz demiyorum
    2017 ve 2019 da bedelli onayı verilmiş..İhlgm nin son bedellisinde 196 milyonluk sermaye artışı yapılmış. Bedellinin kullanılacağı yerlere ilişkin yayınlanan raporda 143 mikyonun mevcut gayrimenkul projelerinde kullanılacağı kalan 43 milyonun ödemelerde kullanılacağı yazılmış. Tektuda devam eden veya yeni bir proje yok. Aksine bitmiş bir yatırım ve otelin faaliyete geçmesi var. İlaveten bu otelin satışı için kamuya açıklama yapılmış. Bedelli yapabilmesinin tek dayanağı kredi kapaması olabilir. Kusa vadeli kredilerin karşılığı zaten grup şirketinden alacaklarda var. Uzun vadeli kredilerin kapaması için bedelli talep etmesi bayağı ilginç olur.

Ha burası Türkiye ve şişkoların da tam göbeğinde olduğu karadeniz çetesi bayağı etkin. Yaptıkları bu kadar dolandırıcılığa rağmen dokunulmazlıkları var. Üstüne sırtları ve cepleri de sıvazlanıyor. Bedelli talebi ve onayı çok saçma görünüyor ama şişkolar çetesinin etkinliği onayı çıkartır mı çıkartır. Borsabank’ın şişko domuzlarının eline jet fadıl ve ihlasçılar hariç kimse su dökemez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    jet fadıl ve ihlasçılar hariç kimse su dökemez
    ırrızada döker..

Sayfa 756/928 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri