Sayfa 757/928 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 7422 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    2017 ve 2019 da bedelli onayı verilmiş..İhlgm nin son bedellisinde 196 milyonluk sermaye artışı yapılmış. Bedellinin kullanılacağı yerlere ilişkin yayınlanan raporda 143 mikyonun mevcut gayrimenkul projelerinde kullanılacağı kalan 43 milyonun ödemelerde kullanılacağı yazılmış. Tektuda devam eden veya yeni bir proje yok. Aksine bitmiş bir yatırım ve otelin faaliyete geçmesi var. İlaveten bu otelin satışı için kamuya açıklama yapılmış. Bedelli yapabilmesinin tek dayanağı kredi kapaması olabilir. Kusa vadeli kredilerin karşılığı zaten grup şirketinden alacaklarda var. Uzun vadeli kredilerin kapaması için bedelli talep etmesi bayağı ilginç olur.

Ha burası Türkiye ve şişkoların da tam göbeğinde olduğu karadeniz çetesi bayağı etkin. Yaptıkları bu kadar dolandırıcılığa rağmen dokunulmazlıkları var. Üstüne sırtları ve cepleri de sıvazlanıyor. Bedelli talebi ve onayı çok saçma görünüyor ama şişkolar çetesinin etkinliği onayı çıkartır mı çıkartır. Borsabank’ın şişko domuzlarının eline jet fadıl ve ihlasçılar hariç kimse su dökemez
    ihlgm ilk bedellisini tuzgölü ihalesine girmek için yapmıştı ihale önyeterliliğini dahi alamadı

tektu borç ödemek için bedelli yapmıştı. ilişkili borçlu şirketlerini tektu bünyesine katıp onların borçlarını üstlendi.

spk ihlgm ye sormadı neyaptın ihaleye girmek için aldığın parayı diye

spk tektu ya da sormadı borç ödeyecektin kendi şirketlerini neden satın aldın diye

ihlgm yine kendi inşaat şirketlerinden biriyle birleşeceğim diye bedelli yaptı spk hemen onayladı.

defalarca yazdım tektu o oteli satmak istemiyor

satmak istese haberde bahsi geçen 200 milyon euro dan az olmamak ifadesi yer almazdı.

öyle bi paraya satamaz. 3'te 1 i ne satsa büyük başarıdır

2. hisse fiyatının yükselmesi bambaşka şartlara bağlı

oteli 200 milyon euro ya satamazlar ama hisseyi istedikleri fiyata çıkarabilecek güçleri var.

haftasonu yoğun bir şekilde twette farklı mecralarda tektu hikayeleri anlatılıyor. hisse için hazırlık yapılıyor olabilir

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    ihlgm ilk bedellisini tuzgölü ihalesine girmek için yapmıştı ihale önyeterliliğini dahi alamadı

tektu borç ödemek için bedelli yapmıştı. ilişkili borçlu şirketlerini tektu bünyesine katıp onların borçlarını üstlendi.

spk tektu ya da sormadı borç ödeyecektin kendi şirketlerini neden satın aldın diye

ihlgm yine kendi inşaat şirketlerinden biriyle birleşeceğim diye bedelli yaptı spk hemen onayladı.

satmak istese haberde bahsi geçen 200 milyon euro dan az olmamak ifadesi yer almazdı.

Spk (serefsizleri koruma kurulu) varken her şey olabilir. Dediğin gibi

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku

Minareyi çalmaya niyetlenen kılıfını hazırlıyor. Kılıfçıbaşı spk da hemen onaylıyor. Tektuda şimdilik uydurabilecekleri bir kılıf dahi gözükmüyor. Gayrimenkul projesi yapacaz deseler mevcut arsalar üzerine gayrimenkul yatırım ortaklığı değiller. Önceden açıklandığı gibi gyo kurulacak olursa o zaman kılıf hazırlanmış olur. Bana daha erken gibi geliyor. İlk önce gyo kurarak kılufı hazırlamaları lazım. Kılıfsız şapacaklarsa yatırımcıları onu bilemem

5. 80 81 oldu gidiyonmu len? Neyse kaptım mali bizden düşersen fena zomlatirim sana bence 1 leree götür artik

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hans Guest
    Malı kaptın mı? 78 den vermemişmiydin

7. Yok almadım Hans, biraz yukarı gider gibime geliyor!! düşerse alırım artik
     Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Malı kaptın mı? 78 den vermemişmiydin

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Yok almadım Hans, biraz yukarı gider gibime geliyor!! düşerse alırım artik

Hayırlısı olsun.. bana göre düşmesin aman🙂

Sayfa 757/928 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •