Sayfa 824/931 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7443 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Ne geçirdiler millete, twitter 'da Tektucular ağlıyor, insanları 1.80 üzerinde kâğıda soktular

2.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Açıkçılar iş başında, bugün erken başladılar
    Ben pek günlük takip etmiyorum
    Açıkçı yakalanmışsa hisse İki gündür aşağıda doğru hep hareket etmesinin nedeni nedir? Açıkcı yakalanınca genelde yukarı olur

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Ben pek günlük takip etmiyorum
    Açıkçı yakalanmışsa hisse İki gündür aşağıda doğru hep hareket etmesinin nedeni nedir? Açıkcı yakalanınca genelde yukarı olur
    Açıkçılar yakalamadılar ki hala satış yapıyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Verdiler gene aşağıya, ellerinde olmayan hisseyi satıp duruyorlar
    Açıkcı yakalansa, ve satışa hisse gelmiyorsa, açıkçıları yakalayanlar tavana alışlar yazıp sürükler kağıdı yukarı.
    Yada diğerleri satmasın, bir kaç gün kağıdı zıplatanlar speakers kalanlarında kolay satmak için bir algı mı oluşturdular anlamak zor.

Birileri birseylere oynuyor gibi, sonuçta böyle bir hissenin 2 günde dolaşımdakinin 5 katı lot işlem görmesi biraz düşündürücü.

5. Her zaman ki gibi birşey anlamadım, hiç hissettirmeden verdi aşağı, küçük yatırımcı için öyle işlem hacmi yapıyor salar bravo, anlamak güç , aç gozlulugumum bedeli biraz 1.85 den verseydim eyiydi, al SAT tut tavsiyesi değild ir, kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer

6.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Her zaman ki gibi birşey anlamadım, hiç hissettirmeden verdi aşağı, küçük yatırımcı için öyle işlem hacmi yapıyor salar bravo, anlamak güç , aç gozlulugumum bedeli biraz 1.85 den verseydim eyiydi, al SAT tut tavsiyesi değild ir, kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer
    Boşver sıkma canını bu tektudan gelecek hayır Allah tan gelsin ,tektu pişmanlıktır, mutsuzluktur

7. Yanlış olabilir, hatırladığım 1.63 1.74 gabli açmıştı onumu kapadı, dert omuydu , bilmiyorum, al SAT tut tavsiyesi değildir

Sayfa 824/931 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •