Sayfa 829/926 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku

beni topiktekiler bilir : aldım sattım yan yattım çamura battım demem :sadece düşüncemi yazıya ve resime dökerim ..?
    Y.T.D
    Bizi mahrum bırakma sayın Sulzer.....Sattıgın zamanda en azından sattım demesen bile Hoşçakalın dersen yada bay bay yaparsan anlarız bizde gitme vaktinin geldiğini...Saygılar sunarım....

2. [QUOTE=sulzer;4118527]https://odatv.com/suudilerin-kanal-p...-04022043.html

TEKTU,yu bu haber ne kadar ilgilendirir..?

Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Bizi mahrum bırakma sayın Sulzer.....Sattıgın zamanda en azından sattım demesen bile Hoşçakalın dersen yada bay bay yaparsan anlarız bizde gitme vaktinin geldiğini...Saygılar sunarım....
    2007 deki ralliyi ve mecnurların oldugu zaman : may kazandıgı para ile ne gibi yatırımlar yaptı : o zaman nasıl o fiatları hak etmiyor ise şimdide bu fiatları hak etmiyor : o zamnki tektu degeri ile bu zamanki tektu degeri ..?
    12 yıldır hisse o astromik rakkamları hazmetme devresine girdi ilk tepkisi 1.50 tl oldu ve çıktıgı yere geri geldi ve şimdi biz bu fiatın üzerindeyiz yıllardır düşen kanal içinde bocalayan hisse 1.66 üzerinde yükselen kanal,a girmiş oldu daha önce yazmıştım ..?
    şimdi birde kanal projesi açıklanınca ne kadar tektu otelini ilgilendirmesede oraya yakın olması satlık olan otel ve villa,ları ön plana çıkarıyor : onun içindirki şemsiye daraldı ve sapı şişmanın elinde bakalım bu çemsiyeyi ne kadar açacak ona bakalım: aldım sattım demek için daha çok erken diye düşünüyorum belkide yanılıyor olabilirim...Y.T.D
    BOL ŞANSLAR..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. [QUOTE=sulzer;4127847]
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://odatv.com/suudilerin-kanal-p...-04022043.html

TEKTU,yu bu haber ne kadar ilgilendirir..?

2007 deki ralliyi ve mecnurların oldugu zaman : may kazandıgı para ile ne gibi yatırımlar yaptı : o zaman nasıl o fiatları hak etmiyor ise şimdide bu fiatları hak etmiyor : o zamnki tektu degeri ile bu zamanki tektu degeri ..?
    12 yıldır hisse o astromik rakkamları hazmetme devresine girdi ilk tepkisi 1.50 tl oldu ve çıktıgı yere geri geldi ve şimdi biz bu fiatın üzerindeyiz yıllardır düşen kanal içinde bocalayan hisse 1.66 üzerinde yükselen kanal,a girmiş oldu daha önce yazmıştım ..?
    şimdi birde kanal projesi açıklanınca ne kadar tektu otelini ilgilendirmesede oraya yakın olması satlık olan otel ve villa,ları ön plana çıkarıyor : onun içindirki şemsiye daraldı ve sapı şişmanın elinde bakalım bu çemsiyeyi ne kadar açacak ona bakalım: aldım sattım demek için daha çok erken diye düşünüyorum belkide yanılıyor olabilirim...Y.T.D
    BOL ŞANSLAR..
    Bizde yaktık sobamızı karın yağıp yavas yavaş gölü doldurmasını bekleyelim o zaman Saygılar....Ara sıra çizimleri görmek isteriz ne kadar patron hısseside olsa spek resim yapmayı seviyoor gibi....

4. Devlet izniyle dolandırıcılık böyle bir şey herhalde, kağıt yükseldikçe elinde olmayan hisseleri satarak kağıdı düşürüyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Devlet izniyle dolandırıcılık böyle bir şey herhalde, kağıt yükseldikçe elinde olmayan hisseleri satarak kağıdı düşürüyorlar
    bi tane babayiğit çıkar gozlerinin uzerine otururlar o acıkçılar merak etme.....

6. Sikmeseler bari

Sayfa 829/926 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •