Sayfa 837/932 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon
Arama sonucu : 7452 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Bu tablodan gözüken yabancı yatırımcıların(artık her kimse) kağıttan son bir ayda kağıttan hacimli çıktıkları, ve sattıkları lotların ky a dağıldığı mı çıkıyor?
    Bence el değiştirdi...buraya kadar yabancı goturdu ayakları şimdi yabancı sattı ky sizde satın algısı olabilir diyorum...sahsi fikrimdir...
    yanılıyorda olabilirim...bu kadar ky almış olamaz...sonucta flamadan sonra 250.000 lik lotlar havada ucustu....ky alabilirmi sizce.....rahat olun sizin aldıgınız yere cıkacak diye tahmin ediyorum....

2. Twitter 'da bakıyorum da ky hala kağıt alıyor, 1.80 üstünden maliyetlenmişler ortalama düşürüyorlar aynı anda birileri de devamlı tektu için roket resmi paylaşıp uçacak muhabbeti yapıyor

3.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Twitter 'da bakıyorum da ky hala kağıt alıyor, 1.80 üstünden maliyetlenmişler ortalama düşürüyorlar aynı anda birileri de devamlı tektu için roket resmi paylaşıp uçacak muhabbeti yapıyor
    O roketçilere ben de roket gönderiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by YUSUFUM01 Yazıyı Oku
    Açığa satış ı yapan zaten bizzat şitket sahibi.. 2 milyon açığa satışı kimse patron dan habersiz yapamaz 1.90 dan millete sattığı kagıtları buradan geri almaya çalışıyor.. Buna dolandırıcılık denir. Şirket sahibi ölücü pezev... K kolay para kazanma yöntemi bulmuş milleti sömürüyor..
    Mezar parası olsun
    Haysiyetsizin
    Bende öyle düşünüyorum, açıkları tekrar yerine koymak için, patronın elindeki hisselere güvenenler ancak günde 5 milyon 9 milyon milyon açığa satış yapabilir. Başka kinse buna cesaret edemez. Hisee fiyatı 1.80 lerin üstünde gezinirken, yatırımcıların telefon ettirilip ödünç hisse sorgulanması muhabetketi de ayrı bir kolpa gibi görünüyor. Hisse tıpış tıpış 1.50 ye kadar geldi ve günlerce kadenelerde hep doluyudu. Herkes bir şeyleri oynuyor kendince

5. citi ile doce de 5.000.000 tl +5000000 kalmıo onlar bugun bitirmiş olabilir.acaba ondan sonra baslarmı

6. Yine gün içinde gördüğü en düşük yerden kapattı kendine yakışanı yapmaya devam ediyor

7. Operasyon bitti sanirim bir kismini 159 dan bugun verdim bereket versin oteli satacaksa bu ara satmali yoksa seneye kalir.

8. Bakiyorum da bazi arkadaslar patrona kiziyolar 065 den bu kagit 190 oldu 3 kat tam ama 170 lerden maliyetlenmis arkadaslar icin en az 1 yil beklemeleri gerek bence.ytd.

Sayfa 837/932 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •