Sayfa 838/923 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon
Arama sonucu : 7383 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Bilançoda büyük ihtimalle iyi bir zarar açıklayacak diye tahmin ediyorum. 30 milyon civarı. Bununla birlikte 1,50 ye getirip oradan toparlayabilir belki. Panik yaratıp alttan yerine koymayı bekleyecek olabilirler

2.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Bence el değiştirdi...buraya kadar yabancı goturdu ayakları şimdi yabancı sattı ky sizde satın algısı olabilir diyorum...sahsi fikrimdir...
    yanılıyorda olabilirim...bu kadar ky almış olamaz...sonucta flamadan sonra 250.000 lik lotlar havada ucustu....ky alabilirmi sizce.....rahat olun sizin aldıgınız yere cıkacak diye tahmin ediyorum....
    1,90 hareketini yaptığı gün beni keklediler. Takas analizine baktığımda o hafta citi den 5 milyon lot satış gözüküyordu ve hatta 1,90 hareketinden 2 gün önce 1,47 ye çıkarıp oradan 1,38 lere kadar vermilti. Takasında 1,5 milyon lotu citi verirken alıcılar ilk 5 haricinde dağılmıştı. Tekrar 1,32 yi görecek diye niyetlensem de almamıştım. Bu takasa göre nasıl olsa basacaklar aşağıya diye. Sonrasında 1,90 a gitti. Bu şişko ş..sizlerin hareketlerini incelerken en az 10 aracı kurumdan işkem yaptığını göz önübde bulundurmak lazım

3. 1.80 -190 arası hacim olağan üsyü idi. Sanırım Patrongiller ve bazı gruplar arası kapışma vardı. Yüksek sçığa satışlara rağmen temerrüt durumuna düşme hiç olmadığıns göre, açığa satışlar daha çok patron yandaşlarından gelmiş olasılığı yüksek. Kimlerde ne kadar cephane var, son durumu nedir kestirmek zor.

4. 1.66 dan 1.61 düşmüş, yine açığa satış mı oldu acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    1.66 dan 1.61 düşmüş, yine açığa satış mı oldu acaba?
    1.52 den yukarı cok cıktıya dinlendiriyordur hazretleri....tavan yapsa olmaz...can cekiştirecek illaki

6.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    1.66 dan 1.61 düşmüş, yine açığa satış mı oldu acaba?
    arkadaşım
    bu kagıtta açıga satış diye bir olay yok
    her satılan malın ertesi gün başka yerden(yabancı adı altında cityve deutche banktan)virman geliyor
    2 haftada 25milyon el degiştirdi.bu ky nın yapacagı bir iş degil.
    zaten takasta diger kısmına bakarsanız 70-72 milyon arasında degişiyor,ky ya malı verseler 72 milyon en az 85 milyon olurdu
    4 kasımda başlayan yabancı(bıyıklı yabancı bana göre)girişi 1,92 görüldüğü gün çıkışa başlamış ve bugünkü seviyey gelmiş

7.  Alıntı Originally Posted by airforce Yazıyı Oku
    arkadaşım
    bu kagıtta açıga satış diye bir olay yok
    her satılan malın ertesi gün başka yerden(yabancı adı altında cityve deutche banktan)virman geliyor
    2 haftada 25milyon el degiştirdi.bu ky nın yapacagı bir iş degil.
    zaten takasta diger kısmına bakarsanız 70-72 milyon arasında degişiyor,ky ya malı verseler 72 milyon en az 85 milyon olurdu
    4 kasımda başlayan yabancı(bıyıklı yabancı bana göre)girişi 1,92 görüldüğü gün çıkışa başlamış ve bugünkü seviyey gelmiş
    Bıyıklı yabancı çıktığına göre malı kim alıyor?

8.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Bıyıklı yabancı çıktığına göre malı kim alıyor?
    patron alıyor kim alacak.3-5 ay sonra 5 liradan yeni sahiplerine devreder..
    YTDeğildir.

Sayfa 838/923 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •