Sayfa 857/923 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907 ... SonSon
Arama sonucu : 7380 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Zaten ben hata yapmadım ki, ben para kazandım, enayilik ve hata sizde

Hisseden para kazanıp kazanmadığınızı bilmiyorum ama maaşınız tıkır tıkır yatıyordur Büyük ihtimal asgari ücretten fazla değildir. Herkes işini kaybederken buna da şükür dersiniz heralde. Sonuçta yaptığınız tek şeyin ne olduğunu gönderilerinize bakan herkes anlar. Ama zeka seviyeniz gerçekten bu maaşı hak etmiyor bence Yine de patronlarınız doğrusunu bilir. Saygılar. Hürmetler

2.  Alıntı Originally Posted by sofist_11 Yazıyı Oku
    Hisseden para kazanıp kazanmadığınızı bilmiyorum ama maaşınız tıkır tıkır yatıyordur Büyük ihtimal asgari ücretten fazla değildir. Herkes işini kaybederken buna da şükür dersiniz heralde. Sonuçta yaptığınız tek şeyin ne olduğunu gönderilerinize bakan herkes anlar. Ama zeka seviyeniz gerçekten bu maaşı hak etmiyor bence Yine de patronlarınız doğrusunu bilir. Saygılar. Hürmetler
    Hangi yazımda ky yı manipule ettim, sadece uyardım

3. Siz kim manipülasyon yapıyor kim yapmıyor anlamayacak kadar safsanız benim diyeceğim bir şey yok artık

4. verdiimiz gidiyo namussuz ırz düşmanları

5. 10 senedir 0.60-0.70 arasında tutuğu kağıdı, turizm için en olumsuz durum olan virüs salgının da alıp yukarıya götürürse, bu şişko domuzun Abv

6. Borsa aleminin en ********i

7.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    10 senedir 0.60-0.70 arasında tutuğu kağıdı, turizm için en olumsuz durum olan virüs salgının da alıp yukarıya götürürse, bu şişko domuzun Abv

Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Borsa aleminin en ********i
    turizm coronadan yere çaklıacagı zamanda hissenin cezadan sonra gidecegi tuttu ..?
    ((((BY kötü zamanda al iyi zamanda sat mantıgı)))) bence çalıştırıyor..bundan kötüsü olmaz herhalde biraz mal almıştım..
    götürecklerse 3.00 veya 5.00 tl den duruma göre alır..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    turizm coronadan yere çaklıacagı zamanda hissenin cezadan sonra gidecegi tuttu ..?
    ((((BY kötü zamanda al iyi zamanda sat mantıgı)))) bence çalıştırıyor..bundan kötüsü olmaz herhalde biraz mal almıştım..
    götürecklerse 3.00 veya 5.00 tl den duruma göre alır..
    2.00 üstüne atsın geridi sizin olsun. Adamların her bildirimi bir yılı gecti hepsi yalan oldu. Somut oluşumlar veya net niyet yoksa niye böyle yıllarca gercekleşmeyecek bildirimler yaparlar ki.

Farkınmısınız, gecen gecen hepsi patrongiller familyası usulsüzlüklerden spk da. ceza yedi, ama gündem hiç haber bile yapmadı!!

Sayfa 857/923 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •