Sayfa 859/928 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909 ... SonSon
Arama sonucu : 7420 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 1.19 tam bıçak sırtında kapattı : bakalım pazartesi nasıl bir sınav verecek..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    1.19 tam bıçak sırtında kapattı : bakalım pazartesi nasıl bir sınav verecek..?
    Pazartesi yükseliş devam eder virus etkileri yavas yavas azalmaya başladı piyasa bunu satın alacak bu hafta 102 bin denemesini bekliyorum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Pazartesi yükseliş devam eder virus etkileri yavas yavas azalmaya başladı piyasa bunu satın alacak bu hafta 102 bin denemesini bekliyorum

bu fiatı bellirtirken şahsen benim beklentim daha önce yazdım ters mantık yürütüyorum.. turizim en kötü zamanında enaz D.D 1.00 olmasını bekliyorum ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bu fiatı bellirtirken şahsen benim beklentim daha önce yazdım ters mantık yürütüyorum.. turizim en kötü zamanında enaz D.D 1.00 olmasını bekliyorum ..?
    Bugun dediğimiz hareketi borsa yaptı bakalım tektu da fena sayılmaz tam gaz olmasa da yönü yukarı şekilde gidiyor

5. Yarın 1,30 üzeri gelir gibi duruyor

6. Corona düşüşünden donra diğer turizm şirket hisseleri toparladı tekrar. Diğer şirketlerde genelde Hisse piyasa değeri şirketin gercek özsermaye değeri ile daha orantısal işlem görüyor. Tektu yine en geride ağır aksak kaldı.

Ülkede gelişen finasal ve ekonomik koşullarda şirketin varlıkları veya hisse değerleti doviz ve altına karşı bayağı değer kaybedecek gibi görünüyor. Corona dan olayı yatırımcıların elindeki hisse fiyatlarını da çok düşürdü son zamanlar. Yatırımcıların yön bulması çok zor.

7.  Alıntı Originally Posted by Sebetra Yazıyı Oku
    Arkadaşlar geçen haftalarda Spk Tektuya ceza kesmişti ve mağdur olan yatırımcılara mahkeme yolunu göstermişti. O dönem bende hisse alıp Bedelliyede katılmıştım ve 1.20 maliyetli hisselerimi 0.70 lerden satmak zarunda kalmıştım. Bunun için nasıl mahkemeye verebilirim? ir.
    Spk nın bellirtiğine göre, bedelli sermaye artışından s sonra kendilerine ait şirketi çok şişik fiyattan Tektu ya satmışlar, tektu yu 48 milyon lira zarara sokmuşlar. Ne deneli bu insanlara?

Bir an önce faiziyle birlikte bu 48 milyonu lirayı tekrar Tektu nun kasasına geri koymalılar. Veya Tektu ya sattıkları niteliksiz malları geri alıp, faiziyle birlikte tektunun parasını geri ödemeleri gerekir.

Ayrıca tektunun patron veya patron şirketlerinden önemli miktar alacakları var, alacaklarını da bir an önce Tektu ya ödemeliler. Bu paralarla paralar finans borçları temizlenir.

Eğer bu oyunlara gitilmeseydi bedellide sonra tektunun finans borçları ödenseydi, iki yılfır yüksek faiz ve doviz farkıyla tektu bu kadar zarar edip erimezdi.

Sözde bedelli sernaye artışıyla finans borçlar kapatılacaktı. Gityiler kendilerine ait niteliksel şirketi fayiş fiyattan tektu ya kakalamışlar. Umarız Dpk nın bu suç duyurusu iyi bir sonuca ulaşır.

Spk, yatırımcılarda bu köyü niyetle şirkette oluşan büyük zarar konusunda sorumlulara dava açabilir diyor!

Sayfa 859/928 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •