Sayfa 891/926 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

aylık takas

2. Kaybetmekten degil borsa inerde sen inmeye devam edersin bende seni daha ucuza maliyet indire indire toplarım tektu kafana göre takıl bakalım yanlışmıyim 200 milyon avroya satılığa çikardigin otel aklimizda.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Kaybetmekten degil borsa inerde sen inmeye devam edersin bende seni daha ucuza maliyet indire indire toplarım tektu kafana göre takıl bakalım yanlışmıyim 200 milyon avroya satılığa çikardigin otel aklimizda.
    Satılık otel falan yok bildiğim... Eğer varsa da fi tarihindeki unutulan bi satış girişimidir muhtemelen... Ama kağıt sektördekilerin aksine baskılandıkça baskılanıyor gibi ) Sektördeki diğer kağıtlar defter değerinin 10-20-30 katı olmuş, bu uyuz eşşek hala sürünüyor... 2 sürtük kağıt biliyorum yatırımcısını süründüren, biri trgyo birisi de bu !!!

4.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Satılık otel falan yok bildiğim... Eğer varsa da fi tarihindeki unutulan bi satış girişimidir muhtemelen... Ama kağıt sektördekilerin aksine baskılandıkça baskılanıyor gibi ) Sektördeki diğer kağıtlar defter değerinin 10-20-30 katı olmuş, bu uyuz eşşek hala sürünüyor... 2 sürtük kağıt biliyorum yatırımcısını süründüren, biri trgyo birisi de bu !!!
    sorun değil, ben onun derdini iyi biliyorum, biraz daha esnesin bakalım, zamanın geldiğinde ona ben can suyu verecem Allah ömür verirse.

5.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    sorun değil, ben onun derdini iyi biliyorum, biraz daha esnesin bakalım, zamanın geldiğinde ona ben can suyu verecem Allah ömür verirse.
    Ağam yüklü girdim mala, cansuyu ney deyince de bi heyecan bastı Varsa bildiğin bişey çıtlat hele

Bugün giriş yaptım hayırlı uğurlu olsun bana hayırlı işler size yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

7.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Ağam yüklü girdim mala, cansuyu ney deyince de bi heyecan bastı Varsa bildiğin bişey çıtlat hele
    senin yukun agırlıgı nedir bilemiyorum ama benimkini bir kamyon zor taşır
    gecen hafta aynı fiyatlarda olan diğer hissem de tektu miktarı kadar mal var elimde, diğer hissem 2.08 den 2.70 oldu. 3 leri görünce tektunun kafasına kafasına vuracam nasipse. sonrasını tahtacı düşünsün kısa da diğer taraftan 50% nasiplendik. tektu da 5 - 10 kademe kaybetsek de bişey yazmaz.

ama asıl beklentim farklı tabi. sadece beklenti oldugu için burada yazmak olmaz, kendimi bağlar.

http://arsiv.ntv.com.tr/news/62908.asp

Tek-Art’tan hızlı büyüme hedefi
    Grup, faaliyet gösterdiği inşaat, turizm, sanayi ve medya alanlarında 270 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor
    İstanbul
    AA
    9 Şubat— Tek-Art Holding A.Ş. faaliyet gösterdiği inşaat, turizm, sanayi ve medya gruplarında bu yıl 270 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor

Tek-Art Holding‘den yapılan yazılı açıklamaya göre, yatırımın 165 milyon doları inşaat, 89.5 milyon doları turizm, 11 milyon doları sanayi ve 4.5 milyon doları medya grubunda gerçekleştirilecek.
    Açıklamada, Tek-Art İnşaat‘ın, grup şirketlerinin bünyesinde yapılmakta olan Antalya‘da 9 milyon dolar, Trabzon‘da 4.5 milyon dolar tutarındaki yatırımların dışında turizme yönelik olarak Çeşme-Alaçatı‘da 81 dönümlük arazi üzerinde maliyeti 75 milyon dolara ulaşan bir tatil köyü yatırımına başladığı bildirildi.
    Marmaris‘te Milli Savunma Bakanlığı‘na ait bir projenin 6 milyon dolar tutarındaki bölümünü üstlenen Tek-Art İnşaat‘ın, ayrıca depreme dayanıklı bir konut projesi planladığı, söz konusu projenin ilk aşamasının 1.000 konut ve bu yatırımın tutarının asgari 50 milyon dolar olduğu kaydedildi.
    Açıklamada, “Tek-Art İnşaat, taahhüt sektöründe yükümlülüğünde bulunan işlerin parasal büyüklüğünü 2001 yılı içinde 200 milyon doların üstüne çıkarma kararlılığındadır“ denildi.
    Tek-Art Turizm bünyesinde yer alan ve yenileme çalışmaları sürdürülen Trabzon‘daki Hotel Özgür‘ün bu yılın ortasında Hotel Zigana adıyla 120 yataklı bir şehir oteli olarak hizmete gireceği belirtilen açıklamada, acentalık haklarını devraldıkları May Ekfun Seyahat Acentası‘nın da 2001 yılını takiben BDT pazarında faaliyet gösteren en büyük tur operatörü olmayı ve Türkiye‘ye sağladığı döviz girdisini yıllık 25 milyon doların üzerine çıkarmayı hedeflediği vurgulandı.
    Açıklamada, elektronik devre montajı gerçekleştiren kuruluşları Traco Elektronik ve Dış Ticaret A.Şâ€˜nin 2001 yılında 5 milyon dolar tutarında yatırım yapmayı hedeflediği, bunun yanı sıra grubun 6 milyon dolara ulaşan bir optik medya yatırımı da planladığı duyuruldu.
    Tek-Art grubunun medya sektöründe ise bünyesindeki Karadeniz Gazetesi‘ne 1 milyon dolarlık ve yayın alanının genişletmesi amacıyla Zigana Radyo TV‘ye 3.5 milyon dolarlık yatırım yapacağı bildirildi.
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

Sayfa 891/926 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •