Sayfa 897/921 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Düşüşten beri fena değil çıkışı... Kimse kalmamış kağıtta ya da yukarılardan maliyetlenenler mecbur bekliyor.
    ytd
    maliyetlenenleriin çoğu 2 nin üzerinde büyük guruplar var 1.30 lara gelmesi tarihi fırsattı bence guruplar da dökülünce daha da gidecektir bence ama bu tektu çok sert hissedir sağı solu hiç belli olmaz yukarısıda aşağısıda serttir nitekim her iki durumuda göreceli yaşattı 2.5 den 1.30 yanması çok şık olmadı.

2. Buralara kadar normal cekmeliydi zaten ve cekti…1.90 ve sonrasini merak ediyorum
    Hayirlisi…

3. Gurupların dökülmesine bakar

4. Dükünü oldu
    Bugün onayını aldı
    Tam kıvama geldi gibi
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Buralara kadar normal cekmeliydi zaten ve cekti…1.90 ve sonrasini merak ediyorum
    Hayirlisi…
    Endeks ile hareket ediyor gibi. 1420 lerde takıldı endeks. Kaçıncı denemesi. Yukarı kırarsa kağıt da hareketlenebilir.
    Bir de turizm endeksi elbette. Dikkatimi çeken şu turizm endeksi 1 birim hareket etse kağıt 5 birim gidip geliyor.
    Kazanç hızlı olduğu gibi kayıp hızı da aynı hızla olabiliyor. Kağıda doğru yerden girmek gerekir derim.

Elbette yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. TEKTU otelleri ETS tur'dan rezervasyona başlamış.. hadi inşallah ...iyi bir sezon olsun

7. Bedelliyle finasal borçları temizleyecektiler, sonrasında kendilerine ait külüstür şirketi sattılar tektuya. Şaka yaptılar..

Hotel satışı bildirimi oldu yıllar önce, şaka çıktı..

Çeşme vilları satışı bildirimi oldu yıllar önce, şaka çıktı...

Hisse geri alımı yapacaklardı, şaka çıktı..

Temel, Dursun, Fadime yatırımcılarla şakalaşıp duruyor

8. ) bekliyorum

Sayfa 897/921 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •