Sayfa 680/929 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Bizim gibi 100 bin lot civarı küçük yatırımcı malı bırakmadan goturmeyecek bu puştlar... Ama biz de malı bırakmayacağız..... Ben çıktım size bol şans diyenlerin birçoğunun samimiyetine güvenmiyorum..... Adamlar kim de ne kadar lot var bilmiyor mu sanki..... Bu turizm sezonunun kaymağını yiyeceksin patron ama biz de yiyecegiz senle..... bir yıldan fazla taşıyoruz....öyle ya da böyle....Tabiki yine bilançolarda bir puştluk olmazsa.....bekleyelim bakalım bilançoyu....YTD...
    Yazılanlardan anladığım kadar enaz 100k civarı en fazla 1m civarı mal alanlar yani ortalama 400k-500k alım yapılmış.Zaten bu şeref yoksunları bu kadar mal itelemeselerdi bu hisseyi çok yukarılara taşır yeni ky bulurdu.Sattım diyenlere bende pek inanmıyorum.Günlük izliyorum ortada sağlam bir ky satışı olduğu an 0.8 i buluruz.Yani daha uzun bir zaman yıldırma politikasına devam.ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Mutlaka 1 olacak ise ne zaman olabilir acaba, tahminin nedir?
    Baba bu kagidin piri sensin!!! Mutlak 1 olacak diye kaide yok ama s.. S... 1 de gececek eline vericem ozman aman benden etkilenmeyin!! Benimkisi inat!!!

3. Milyonlar havada ucusuyo bendende alin okadar

4. 80 denemesi bugün olur mu ki ytd ytd

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    80 denemesi bugün olur mu ki ytd ytd

Doksan, şişkonun d.tüne bi soksam

6. Zaten kimse satamasın diye bu seviyede tutuyorlar, kağıdı taşıma maliyetini bize yüklediler, şu an nakitte olsa herkes döviz alır

7.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    80 denemesi bugün olur mu ki ytd ytd

Olmaz kesinlikle olmaz ve olmadı, ama olsun pazartesi belki 90 olur

8. Tektu formunda Şöyle bir dolanayim dedim değişen bir şey yok.
    Bedelli süreci öncesinde 1.15 maliyetle 350 bin lot almıştım. Bedelliyede katildim ama hisse düştükçe düştü. En son dayanamadım kol gövde kesip geçen mart ayında 0.70 den hepsini sattiydim. Sonrasında Allah'a şükür herşey yolunda gitti portföyü neredeyse 3 e katladim. Burası aynı tas aynı hamam devam ediyor. Adamlar tam dolandırıcılar. Artık bekleyinki bir daha bedelli falan yapsın fiyat nominale gelsin yada iki villa satışından hissenin önü açılsın. Ama çok zaman geçti millet bıktı belki de yükseliş zamanı gelmiştir.
    Tektu yatırımcısına sabırlar insaalah yukselisiniz başlar.

Sayfa 680/929 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •