Sayfa 219/929 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Steyr8073 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı 'nın kanal İstanbul beyenatının yarın bir faydası olurmu acaba.Varmı görüşü olan arkadaşlar.
    Bence eldeki arsaların değerlendirilmesine dayalı baklenti çok uzunca bir süre ertelenir, taki gayrimenkul sektörü tekrar çıkış trendine girene kadar. Buda yılları alır sanırım.

Şuan gayrimenkul sektöründe talebe oranla abartılı miktar stok oluşmuş durumda. Ve Gelecek yıl sonu asıl büyük kentsel dönüşüm projelerin de bitiyor, çok kişi geçici kiradan yeni evine taşınacak, ve imar barışı yasasıyla imar ve iskan ruhsatı alınmış çok sayıda gayrimenkulde gelecek yıl pazara düşecek...

Gelecek yıl sonuna doğru gayrimenkul sektörü dip olur ve bu bir kaç yıl sürebilir diye düşünüyorum...

Şimdilik beklenti için olan şirketin turizm gelirlerini ve kira gelirleri performansını iyi tutması. Ve karlı alternatif alanlarda ticareti yükseltmesi için girişimlerde bulunması

2.  Alıntı Originally Posted by Steyr8073 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı 'nın kanal İstanbul beyenatının yarın bir faydası olurmu acaba.Varmı görüşü olan arkadaşlar.
    onu bilmem de 2 abdli bakan mal varlığı donduracağız dedi asıl bunun etkisi olursa durum fena...

3. 09.08.2018 bilanco aciklanma tarihi olarak gecmis twitlerde...
    dogruysa carsamba belli olacak...
    carsambaya kadar hareketler biraz belli eder die dusunuyorum ne cikacagina bilancoda...
    yasayip gorcez

Alıntı Originally Posted by cagri Yazıyı Oku
    09.08.2018 bilanco aciklanma tarihi olarak gecmis twitlerde...
    carsambaya kadar hareketler biraz belli eder die dusunuyorum ne cikacagina bilancoda...
    yasayip gorcez
    blanço konsolide olarak gönderileceği için 09.08.2018 tarihinde gelmeyebilir.eski durumda son tarih buydu ama şimdi bir satınalma yaptı ve konsolide bilanço yayınlayacağını kapta açıkladı bu nedenle geç açıklanabilir

5.  Alıntı Originally Posted by cagri Yazıyı Oku
    09.08.2018 bilanco aciklanma tarihi olarak gecmis twitlerde...
    yasayip gorcez
    09.08.2018 persembe günü. Ya sabahı yada 18:00 sonrası olabilir.

Saygılar

6. Gümbür gümbür aşağıya

7. 0,99 kalesi

8.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Gümbür gümbür aşağıya

düşerken gümbür gümbür

çıkarken ?

Sayfa 219/929 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız