Sayfa 628/929 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Ben çocuklara bırakmaya karar verdim. Her ay 2000 lot alarak devam ediyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kap daki birleşme neyin nesi olumlu mu olumsuz mu yansır şirkete ..gerçeği dolar 20 olsa odalara üst üste turist koysan yine zarar yazarlar.ytd.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Senin hisse gibi ......... İnsanları aldatarak para kazanıyorsunuz patron.... Yatacak yeriniz yok.... Siz geberip gitmeyecek misiniz?..... Hesap sorulmayacak mı?...... Karaktersizler....

4. aynen ölü balık
    ne asagı ne yukarı bu hısse hareketlerıyle bır HİÇ olmus kocaman
    zamanı bıle kareketlerıyle hıc etmiş bır goruntu sergılıyor senet
    yalnız ah eden cok
    ben ahı tutmayan bıreysel yatırıcı gormedım.Onun icin enguzel ılac zaman ,bekleyıp gorecegız mıllete bedelli verıp 1yıldan fazladır yukarı degıl asagı asagı gelen fıyatları.ALMA MİLETİN BEDELLİ HAKIKINI ZOR GUNDE SANA DESDEK OLANIN ÇIKAR AHESTE AHESTE

5. Para her sey degıldır.
    ımaj/guven paranın ustundekı en guzel gelecektır.
    Borsada makul bır fıyat bıle yatırımcı ıcın enguzel eserdir.
    Bıst te en güzel eser defter degerının 5 katı asagısı ıle olmaz
    nomınal degerın yarı fıyatına hele hıc olmaz

6. https://emlakkulisi.com/resort-zigan...tiliyor/590520

6 aydır bir açıklama yapılmıyorsa tamamen art niyet vardır.......yetki verdik eeeee sonuç...
    alıcı gelmedi mi??
    görüşme var mı ??
    mış gibi yapacaksınız spk danmı korkuyorsunuz ??
    muz cumhuriyeti mi diyorsunuz her şey güçlüden yana ??
    aynı aracı kurumların bir gün 70 alıp diğer gün 69 vermesi sizin şirket yöneticiniz gibi yine içten birilerinin bilerek,isteyerek yaptığı işlemler mi ???
    YAPANIN YANINA KAR KALAN BORSADA NE YAPSANIZ HAKLISINIZ........

7. Arkadaşlar 200 milyon euronun kaç tl ettiğini biliyor herhalde may efendi kim bağlar bu rakamı çeşmede bir otele hepimizi kandırdılar zaten inandırıcı olsa kağıt 1,5 larda gezerdi ayrıca kusa hesap 1 milyona banka 20 bin üzeri faiz veriyor 1 milyar 350 milyona ne verir? Hesabı siz yapın 50 milyon ciro yapan yere kimse bu parayı bağlamaz

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 628/929 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •