Sayfa 303/931 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7443 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Patroniçe gayret martıyla eşıtle

2. Yazık oldu zamanımıza

3.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Hocam burada kim KY suçlu diyorsa ...Adamlar her türlü puştlukta doktora yapmış.Benim kendime kızdığım 1-1.09 a geldiği zaman satmamak.Bu sefer bizde aldandık.Çünkü bedellinin getirdikleri,turizm sezonun iyi olması ve bedava Gyo hikayesi kafa karıştırdı.Bu karaktersizin insafına kaldık...ytd
    İşte ben bunları öne sürüp kağıdı gazlayanlara ver mehteran diyorum.

4. Birazdan bakan damat konuşacak bakalım bize faydası olacakmı ytd

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    İşte ben bunları öne sürüp kağıdı gazlayanlara ver mehteran diyorum.
    Sizin olumsuz yazılarınıza hiçbir zaman yanlış demedim hatta bu forumda olumsuz düşünceler olmalı dedim.Ama sizi eleştiren insanlar olumsuz yazdığınız için değil alış ve satış yaptığınızda burada fiyat belirtmenizden rahatsız oldular.Foruma bakıpta al-sat yapmak ne kadar doğru o da ayrı bir konu ama forumlar genelde psikolojiyi kontrol etmek için kullanılıyor....ytd..

6. Yav ne kadar karaktersizlik örneğisin.İnşallah sende belanı bulursun.3 gündür tecavüz ediyor hisseye ve aynı film sadece seri 1,2,3. Ama sonu aynı bitiyor.3 gündür alış satış kademelerini izleyen ne demek istediğimi canlı görmüştür.Robotları kurmuş göstere göstere basıyor malı.Biz yine mağdur posizyonundayız.
    Ytd..

7. Bakın Arkadaşlar..Bu Forumda müthiş donanımlı ve çoğunluğa "Küçük Yatırımcı" deyip,aşağılayan,kendilerini de "Büyük Yatırımcı" olarak nitelendiren birçok er kişi var ..Bunların bazıları şu kadar yüzbin lot malları olduğunu,hatta maliyetini bile verebiliyor..Geçmişde,başka hisselerden edindikleri akıllı kazançlarından söz ederek böbürleniyor..Şimdi iki ayda bu hissede 40.000,-Tl. kaybedip,geneli (Türkiye,hatta bir süre içinde muhtemel Dünya Konjonktürünü) ve bu hissenin özelini görüp,zarar realizasyonu yaparak bu Hisseye veda etmiş biriyim..Ben,faizin %28 lere çıktığı bu ortamda taaa halka arzından beri insanları yıllarca oyalamış olduğunu da hesaba katarak değerlendirme yapıyorum..Ve bu koşullarda bu hissenin 30 kuruşlara inmesine hiç şaşırmam.Sermaye arttırımını zor bela da olsa gerçekleştirip iki katına çıkardıysa ve kâr beyan etmezse (ki bu işlerde mahir bir firmadır) eski sermaye ile gördüğü seviyenin yarısını görmemesi için bir sebep var mı?Yokkk..Bu Borsa Dehası Arkadaşlar geçici derinlik oluştuğunda 100-110 kuruş aralığında verebilmiş olsalar,zararın neresinden döndüyseler kar olurdu..Anlaşıldığına göre becerememişler..Şimdi bu kağıdın "Pranga Mahkumları" oldular..Son söz..Bu tahta,Lunaparklardaki "Fırdöndü" tahtasından farklı değildir..Bu firmanın elindeki gayrımenkuller hiç de abarttığınız değerlere uymamaktadır.Kanal İstanbul Projesi zorunlu olarak foslayacaktır..Vs...Vs.. Ama en önemlisi bu firma,hissesinden hiç kimseye ve hiç bir zaman para kazandırmamıştır ve kazandırmaz..Kazandığını zanneden de "Zaman Maliyeti" hesabına takılır..Ellerindeki programlarla kimin elinde ne var tek tek sayabilmektedirler,tabii Büyük Yatırımcı Arkadaşlarımızın da açıklayıcı paylaşımlarının yardımıyla ..Hisseyi bir "Para tuzağı" haline getirmişlerdir..Bu nedenlerle de hiç bir Yabancı Yatırımcıyı,Yerli ve Yabancı fonları cezbedemezler..Benden bu kadar..Allah kalanlara güç versin..

8. Sadece citibankyabancı alışlarını takipteyim kendime umut olacak bir çıkış kapısı arıyorum

Sayfa 303/931 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •