Sayfa 912/923 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922 ... SonSon
Arama sonucu : 7378 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by moneyes Yazıyı Oku
    arkadaşlar ister inanın ister ınanmayın 2010 da 1,41 den aldım 2022 son ayları hatırlamıyorum 1,88 den çıktım 12 sene hiç al sat yapmadım, ha bu gün ha yarın diye olmadı, herneyse hatrı sayılır bir rakamla pul olmuş olarak çıktım, benden size nacızane tavsiye sağlam kağıtları alın şunu alın bunu alın diyecek halım yok kelin ilacı olsa basına sürer misali, sadece tavsıye böyle kağıtlarda ne patronundan nede hisseden hayır gelir yatırım tavsıyesı değildir. sadece emekli birinden tavsiye, bu arada bunu aldığımda thy 2 civarındaydı herneyse kalın sağlıcakla.
    1 Nisan Şakası gibi o yüzden 1 nisan 2010 fiyatlarını aldım thyao ve tektu... birde Usd/try ekledim döviz bazına bakmak için sn. @moneyes

Tektu 2010'da 1 dolar bu arada 2007'de 4-5 dolar görmüş. Şimdi ise 0,15 cent. akıl alır fiyatta değil.

Thyao 2010'da 1,5 dolar. Şimdi ise 7 dolar.

2010 yılında thyao yerine tektu tercih edenler... 7 dolar / 0,15 cent = 46 kat zararda şu anda. (Ben bu kadar uzun bekleyen biri olacağını pek düşünmüyorum. tabiki.. )

ÖNEMLİ NOT: Şunu unutmamak lazım bir hissenin zamanının gelmesi lazım. Tektu kemerdeki Zigana oteli satana kadar çok zor zamanlar geçirdi. Alaçatı Zigana oteli inşaatı faliyete geçmesi vs kolay değil. Tabi şimdi Kemerden bir nakit girdi. Borçlar düzene girdi. Bu sadece tahmin eğer şirket Alaçatıdaki oteli de satar halkalıdaki bilançoya göre 1 milyar tl'lik Arsa üzerine İnşaat yaparsa hisse THYAO açığını kapatıp katlayadabilir. Çünkü şirket 15 yıldır adam akıllı hiç yükselmemiş. Açık ve Net durum ortada.

TEKTU

THYAO

USD/TRY
    "iyi olan kazansın"

2. Yine bir varlıklarını Tektu ya satıllar, Tektu un nakit kaynaklarını kenilerine aktarma stratejileti hep.
    Borsada halka tektu paralarını kendi borsa dışı şirketletine aktararak alacaklı kıl, sonra tektu ya hamtal varlıklarını alacak karşılığı sat. Ve satış raporlunda tektu için olumlu olumlu gelişme diye belirt..
    Tabi bu tektunun satın aldığı şirkey Değerlenme raporları ne kadar güvenli o da başka durum.

3. Bu Tektı ya büyük para ile sattıkları patronlara ait şirketin ne gibi varlıkları varmış? tektu içine aldıkları şirketin önemli miktarda finans borcu yoktur umarız, yoksa alangitili işlerle tektu ya finasal borç yükü altına sokmuş olurlar..

Yermi yıldır borsada ne yatırımcıya ne gibi artı değer oluşturmuş. yatırımcı ne kazanmış ne kaybetmişi hesaplamak için; ksç dolar veya gram altından borsaya kote edilmiş ve bugun kaç dolar veya gram attın ediyor.

Hep alavere dalavere işler ve spk sadece uyarmış durumuş, bu tur şirketlerin feshi yapılıp borsa dılına atılması gerek. Borsada gereksiz kalabalık olmasın ve ulke borsasını çok niteliksizleştirmesinler

4. Ne kadar sessiz bir platform. Bilanço geldi yazılmadı, takasları için bile bir bilgi yazılmıyor. Ölmüş de ağlayanı yok gibi sanki.

Bu şirket çok değişik bir şirket!!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------

18.04.2023 tarihli özel durum açıklamamızda özetle, Şirketimizin Odeabank A.Ş.' ne olan kredi borcunun yeniden yapılandırma çalışmaları sonucunda Protokol imzalandığı ve protokol çerçevesinde 28.06.2024 tarihine kadar nakit ve ayni ödemeler söz konusu olacağı ifade edilmişti.

Söz konusu Protokol kapsamında, Odeabank A.Ş.'ye 11.500.000 ABD Doları nakit ödemesi yapılmış, ayrıca, müteselsil kefil olan Şirketimiz bağlı ortaklığı May Boya A.Ş. tarafından Bankaya taşınmaz devir işlemi tamamlanmıştır.

Protokol kapsamında 28.06.2024 tarihine kadar ödemeler devam edecektir. Anılan taşınmaz devrinin, II-23.3 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin 4.maddesinin 1.fıkrasının (c) bendi ve 6.maddesinin 4.fıkrası ve 6.maddesinin 1.fıkrası uyarınca, Şirketimiz konsolide finansal tabloları açısından önemlilik ölçütünü sağlamadığı, bu nedenle ayrılma hakkı doğuran bir işlem olmadığı sonucuna ulaşılmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla.

6. Çeşmedeki villaların güncel değeri nedir?
    Çeşmedeki hotelin güncel değeri nedir?
    Kuçuk çekmecedeki 30 bin mertekare arsanın güncel değeri nedir?
    Kurtköydeki 9 bin metrekare arsanın güncel değeri nedir?

Bu konuda araştırması olan var mı?

7. Bilenler çok iyi bilir. Bazen mızrak çuvala sığmaz. Ama her hissenin de bir zamanı vardır.
    Yıllardır bu hisseye yatırım yapmış, döviz bazında, diğer fırsatlar bazında parasını eritmiş tüm Tektu hissedarlarına sabır diliyorum.
    Eklediğim fotoğraf içler acısı... 1-2 yıldır hissedeyim. Zirve fiyatlarının en azından ortalamalarına gelmesi mecbur.

Vakit Nakittir. Zamanı yakalamak lazım. seviyle kalın.

"iyi olan kazansın"

8. MEHMET ALİ YILMAZ 2020 VE 2021 YILINDA SATTIĞI HİSSELERİ TEKRAR ALMAK İSTERSE DÖVİZ BAZINDA TAM TAMINA YARI YARIYASINDAN DAHA FAZLASINI YERİNE KOYABİLİYOR. DAHA NE BEKLENİYOR NEDEN BEKLENİYOR. ARA SIRA BU HESABI BURADAN ATACAĞIM VE ŞİRKETE DE MAİL OLARAK İLETECEĞİM.

"iyi olan kazansın"

Sayfa 912/923 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •