Sayfa 758/926 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Aman aman aynen abi,burada çok kişi beklio ben zararına sattım açıkçası ama olsun THY tektu arası al sat yapiyodum !!bakalım ne olacak!bol şans baba
     Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun.. bana göre düşmesin aman
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Elimdeki tektu hissesini kâr/zararsız çıkardım...... Patron ne halin varsa gör..... Senin hilelerinle bu hisseden kazanılan paranın helal olduğunu düşünmüyorum..... Bir yıldan uzun süre bekledim.... En son adese hissesinde uzun beklemiştim 2.50 lerden toplamıştım... Grafiginde 6-7 lere gitmesi gerekiyordu... Çıktıktan sonra 14 liraya gitti..... : )) Bu hisseden de çıktım... Yakında büyük bir hareket olabilir ben çıktım ya...... Herkese bol şans...... Bu hissenin önü açık sabreden her türlü ekmeğini yer ama kazancın sorgulaması lazım....... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...... Bol kazançlar....

3. Blanço tahmini olan var mı

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Blanço tahmini olan var mı
    Zigana antalya doluluk oranı %96 civarında ve çeşmeninki ise %60 civarında. Kabaca tahminle 9 aylık ciro 100 milyon TL, geçmiş yıllarda faaliyet karının cironun yaklaşık % 30’u olduğu göz önüne alındığında 30 milyonluk finansman gideri öncesi kar çıkıyor. Net Kur zararı ve faiz giderlerinin yaklaşık 15 milyon TL olacağı tahmin edildiğinde 15 milyon TL lik kar gelebilir

hans Guest
    Şişko domuzun ingiliz turizmcinin batmasından kaynaklu katakulliyle zarar yazdırıp bilançoyu ters takla etme ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım.

6. Evet bizden aldıklarını yukardan satmak için götürecekti belliydi!!!! Neyse şişko başka zaman yine gelirim sana şimdi biraz thyde aselsanda birşeyler yapmaya çalısicam

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 758/926 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •