Sayfa 850/926 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    hisseye bulaştıgınıza göre:
    artık güzel sözler dizelersiniz herhalde :
    Keşke ben kötü söz söylediğimde kağıt düşüp, güzel söz söylediğimde yükselseydi. Herşey ne kadar kolay olurdu değil mi ?

2. verecek adam bulduklarında veriyorlar virüs çözüme kavuşmadıkça 5 usd diyenler. 5 cent falan diyorlardı herhalde Allah kurtarsın başka diyecek bişey yok

3. Taaa ne zaman 0.70 den alıcıyım demiştim, herkes bana kızmıştı, zaten ben de geyiğine yazmıştım ama olacak galiba

4. Dün aldığım 5 bin lotu 1.02 den sabah verdim, bekleyecem daha, yazayım dedim

5. Belki birgün tekrar görüşürüz, yatırım tavsiyesi değildir al SAT tut tavsiyesi hiç değildir

6. Aklımdaki senaryoyu yazayım, Corona daha da artar, tatil rezervasyon iptalleri olur, tatil köyleri kapanır, tektu artık nereye kadar düşer bilemem, ky sadece kağıtta bekler, artık kağıt alacak hiç parası kalmaz, sonra corona ile ilgili olumlu haberler gelmeye başlar, yazın vaka sayısı iyice azalır, turizm kağıtları tavan çekmeye başlar ama küçüklerde de kağıt alacak para yoktur hatta zararları öyle büyüktür ki zararları biraz azalınca lanet olsun diye ellerinde ki kağıtları da satarlar,oteller açılmaya başlar , turizm kağıtları uçar ve finish him.

7. Sadece uydurma bir senaryo kimse buna inanarak işlem yapmasın

8.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Aklımdaki senaryoyu yazayım, Corona daha da artar, tatil rezervasyon iptalleri olur, tatil köyleri kapanır, tektu artık nereye kadar düşer bilemem, ky sadece kağıtta bekler, artık kağıt alacak hiç parası kalmaz, sonra corona ile ilgili olumlu haberler gelmeye başlar, yazın vaka sayısı iyice azalır, turizm kağıtları tavan çekmeye başlar ama küçüklerde de kağıt alacak para yoktur hatta zararları öyle büyüktür ki zararları biraz azalınca lanet olsun diye ellerinde ki kağıtları da satarlar,oteller açılmaya başlar , turizm kağıtları uçar ve finish him.
    Devamı olarak tektu 10 tl lik rakamlarda dolaşırken spek köpeği twitter daki o.ç. tarafından tektu 50 lira olacak kanal istanbu a yakın arazisi var. oteli satacaklar yalanları pompalanır.Sonra yeni yeni ky lar kağıt 50 tl olacak diye tektu alırlar ve onlar da batar.Hah şimdi finişh him oldu.

Sayfa 850/926 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •