Sayfa 176/926 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. üstekiler devre kesici yediği zamanki alttakiler vadeli sonu.

2.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Yıldız Pazar haricindeki diğer pazarlarda devre kesici emir toplama süresi uzatılan paylarda, seansın gün ortası tek fiyat ve kapanış bölümlerinin başlamasına kalan 20 dakika içerisinde (saat 12:40 – 13:00 ve 17:40 – 18:00) devre kesici çalışırsa emir toplama süresi 15 dakikadan 20 dakikaya çıkartılır ve sırada eşleştirme yapılmadan emir toplama süreci izleyen aşamada da devam eder. Eşleştirme, izleyen emir toplama aşamasının (gün ortası açılışın veya kapanış seansının) sona ermesi ile birlikte gerçekleştirilir.
    PZT GÖRÜŞÜRÜZ
    düşerkende kesseydiniz ya acımasızlar

3.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    amorr6666 dostum foruma katkını verdiğin bilgileri 2 seneden beri yakinen biriyim.İyi niyetinden ve samimiyetinden şüphem yok ama'Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir.'Bu patron
    1.Yatırımcımla birlikte büyüyeceğim dedi=fos
    2.Hisse geri alım için 25 milyon ayırdım dedi=fos
    3.Kanal istanbula komşu sefaköyde arazim var awm iş merkezi konut projem var dedi=fos
    4.Hissedarlarıma iskontolu bedelli arttırımı yapıyorum dedi hisse 65 i bile gördü=fos
    5.Kurtköyde arazim var projelerim var dedi=fos
    6.Alaçatıyı bitiriyorum vilları satıyorum dedi reklamlara bile çıkmaya başladı, harfiyat firmasına ödemeyi yaptı ,bünyesine kattı,villalardan sattı mı satıyor mu belli değil=fos
    7.Kanun değişti hazine arazileri üzerindeki oteliyle ilgili yeni bir 49 yıllık anlaşma yaptı mı bilgi verdi mi=fos
    8.Kanun değişti Alaçatının tapusunu bile aldı:fos
    9.GYO kuracağım dedi ana hissesini defter değerine çıkarması muhtemel:fos
    10.Daha dün 90-97 kanalında güzel çalıştı.Tüm bist rahip olayına olumsuz tepki verdi bizimki 90 üstü sağlam kaldı.Bugün 90 altını göstererek beklentilerin yine tersini yaptı=fos
    11.Aracı kurumlar vasıtasıyla yatırımcıyı aylardır bezdirme yıldırmayla elindekileri almaya çalıştı ve bunu yaparken verdiği,yaptığı açıklamaları hiç sayarak yaptı adamlığı=fos
    12.Beklentileri ederi değerlendirmesi sonucunda defter değeri belli olan şirketin hissedarlarını her fırsatta ters köşeye yatırmaya çalışan,sözünde durmayan,hep kendine yontan patrona başka ne denir ki?
    Allah herkese sabır, dikkat, öngörü ve kazanç versin.SELAM ve DUA ile
    Yeni gördüm yazınızı. Bu söyledikleriniz borsa diliyle beklentilerin henüz satın alınmamış olduğunu gösteriyor.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Elinde hissesi olan tüm arkadaşlara bol kazançlar dilerim ben bu hisseyi kaçırdım Martıda çakıldık kaldık ama önemli değil bekliyoruz sizin için seviniyorum bol kazançlar.

Sayfa 176/926 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •