Sayfa 925/929 İlkİlk ... 425825875915923924925926927 ... SonSon
Arama sonucu : 7426 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 3,74 TL ye turizm hissesi mi kaldı
    10 TL den aşağı bile yok sanırım

2. Bofa şuana kadar 235 nin lot daha sattı.dün en iyi alıcı olan iş yatırım 484 bin lot sattı.3 e kadar düşen tektu dün 3,97 yi gördü bugün hacim daha az zaten yan tahtalarda hareket de yok.bunu da düzeltme kabül edip yolumuza devam ederiz inşallah

3. MARTI da piyasada dolaşan lot sayısı 595 milyon lot yaklaşık Tektu nun 2,5 katı.Şuan borsada 4,30 dan işlem görmekte.Aynı işi yapan iki firma gün gelecek ederi ederine mutlaka gidecektir.

4.  Alıntı Originally Posted by kadiröz Yazıyı Oku
    MARTI da piyasada dolaşan lot sayısı 595 bin lot yaklaşık Tektu nun 2,5 katı.Şuan borsada 4,30 dan işlem görmekte.Aynı işi yapan iki firma gün gelecek ederi ederine mutlaka gidecektir.
    Alaçatı da villalar , oteller ,daha başka yerlerde arsalar vs. Saymakla bitmeyecek mülkler i var. Elbet bir gün bunlar su yüzüne çıkacak. O zaman da hisse uçup gidecek.

5. smartg
    Brlsm
    Bfren
    Atatp
    Son 3 yıllık işlemlerim hepsinden Allaha şükür en az %100 ile ayrıldım.İNŞALLAH burada da bu başarıyı yakalarız.ytd.

6. Bugün yükselen borsada % 3 e yakın düşüşte.
    Düşüş için hiçbir sebep yok. Bence bu bir oyun. Bunaltıp sattırmak istiyorlar.
    Ben , an itibariyle 3,73 den de alıyorum
    İndirsinler . Sıkıntı yok. Ben düşük fiyatlardan alıp duruyorum.
    Kısa vadede ihtiyacım olmayan bir parayla alıyorum. İstediği kadar bunaltsın , satmam , aksine ekleme yaparım.
    Satmayıp da sabırla bekleyenlerin , kazanacaklarını düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by kadiröz Yazıyı Oku
    smartg
    Brlsm
    Bfren
    Atatp
    Son 3 yıllık işlemlerim hepsinden Allaha şükür en az %100 ile ayrıldım.İNŞALLAH burada da bu başarıyı yakalarız.ytd.
    Kadiröz kardeş , bu sayfayı boş bırakmayalım. Hep yazalım.
    Zaten ikimizden başka , pek yazan da yok.

Ben Tektu ya çok para bağladım. Artık peşini bırakmam.

8. Yazarız dostum inanmadığım hiç biryerde yazmadım.Buraya daha yeni üye oldum.Şirketin bankaya olan borçları 28 hazirana kadar öyle ya da böyle bitecek.

Sayfa 925/929 İlkİlk ... 425825875915923924925926927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •