Sayfa 714/923 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 7378 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 24.06.2019 villaların satış durumu ile ilgili son haber tarihi. Şimdi ise 16.09.2019 . Yaklaşık 3 ay geçti ve aşağıda da şu not düşülü.... Adamlar artık bildirim bile yapmıyorlar..... Nasıl patronlarsiniz siz... Allah belanızı en yakın zamanda versin......
    ...............
    Bu açıklama, SPK Özel Durumlar Tebliği'nde öngörülen yükümlülük çerçevesinde, 60 günlük dönemler itibariyle herhangi bir gelişme olup olmadığı konusunda ortakları bilgilendirmek amacıyla yapılmaktadır.

2. sanırım 25 inde açıklama gelmesi lazım ..
    daha var ..
    ülkenin ilk ve tek ağlak surat acıklı bakış ceo su .**ceo hemde **ahahaahaha ..müşteri arıyo ..
    ön görüşmelerde nasıl konuşuyo acaba ağlakmı yani ağlayarakmı yoksa ağlamayarakmı konuşuyo...*
    ceo muş..hahhahaha ..

3. çeşme alaçatıda denize sıfır villa müşteri arıyorlar adamlar kesin fırıldak peşinde

4. Ben geçen hafta yatırımcı ilişkilerini aradım 3. günde ancak ulaşabildim.
    Ulaştığım vatandaşa sordum 60 gün geçmesine rağmen neden bir açıklama yapmadıklarını sordum.
    Aldığım cevap : " Haaa o mu. Bakarız. Zaten açıklanacak birşey yok." oldu...
    Hayırlı işler dedim kapattım.
    Güler misin , ağlar mısın
    Çok da tınnn diyorlar yani kısacası...

5. Takas paylaşanda yok artık

6. Turkishbuls un sayfasında sistem sekizkere al vermiş yedisinde zararla sat vermiş birinde üç kademe kar ettirmiş ne zaman teknik al a dönse hisseye girenleri cezalandirmislar.bu konuda çok istikrarlı ve becerikli patron.

7.  Alıntı Originally Posted by ekima Yazıyı Oku
    Turkishbuls un sayfasında sistem sekizkere al vermiş yedisinde zararla sat vermiş birinde üç kademe kar ettirmiş ne zaman teknik al a dönse hisseye girenleri cezalandirmislar.bu konuda çok istikrarlı ve becerikli patron.
    Sayın ekima teknik ol olarak al sat işlemleri bir matematik ve formül olayı.Bu işi şişko değil ama adamları çok iyi biliyor.Sonuçta profesyonel ekiplerle çalışıyorlar.Bazen hissede bazı kademelerde sürekli saçma sapan işlemler oluyor adamlar bu şekilde teknik ile oynuyorlar.Bu konu biraz uzun.Onun için bu tür sığ kağıtlarda teknik pek işlemiyor.Eğer ki işlerse kesin adamların bşr parmağı vardır.Ytd..

8. Profesyonel ekiple çalışsaydı kağıt şu an 2.80 lerdeydi

Sayfa 714/923 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •