Sayfa 867/926 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon
Arama sonucu : 7405 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    ileride buluşmak üzere bugün git gel yaşadık....yarın bakarız...1,62 üstü devam...yoksa yok.

al yanaktan aldım bi makas.

Asla yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
    cümleten hayırlı işler bol kazançlar.

diğer al yanaktan da aldım bi makas.

2.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    cümleten hayırlı işler bol kazançlar. diğer al yanaktan da aldım bi makas.
    Bu hissede al yansktan alma işleri hangi fiyata kadar olur acaba? Daha önce 1.90 lara kadar al yanaktan vermişti

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu hissede al yansktan alma işleri hangi fiyata kadar olur acaba? Daha önce 1.90 lara kadar al yanaktan vermişti
    Bist te bir çok hisse pandemi öncesinde ki zirvelerine geldi bazıları ise geçti ama tosuncuğun hissesi olduğu yerde duruyor. spk nın sermaye tavanı arttırımına onay vermemesi çok koymuş tosuncuğa. Zaten kayıtlı sermaye tavanını arttırsaydı bir önceki bedelli de paraları cukka ettiği yetmiyormuş gibi bir bedelli daha yapardı cukka etmek için. Aman bırakma yukarı gitsin tosuncuk benim zamanım var nasılsa senin kucağına bırakacağım bu malı...YTD

4. uzun süredir sessizdi.
    alış satış farkı 28 423 000 lot
    yarın güzel bir gün bizi bekliyor olabilir.

yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Bist te bir çok hisse pandemi öncesinde ki zirvelerine geldi bazıları ise geçti ama tosuncuğun hissesi olduğu yerde duruyor. spk nın sermaye tavanı arttırımına onay vermemesi çok koymuş tosuncuğa. Zaten kayıtlı sermaye tavanını arttırsaydı bir önceki bedelli de paraları cukka ettiği yetmiyormuş gibi bir bedelli daha yapardı cukka etmek için. Aman bırakma yukarı gitsin tosuncuk benim zamanım var nasılsa senin kucağına bırakacağım bu malı...YTD
    Bedelli sermaye artışı sonrası hem yatırımcıya hem spk ya iyi çalım attılar. Sözde şirketi finasal borçlardan ve finasal borç maliyetlerinden arındırmak için bedelli yapıyorlardı. Ama bedelli sonrası kendilerine ait külüstür şitketi Tektu ya sattılar. Nakit kendilerine aktarılmış oldu, tabi kendileri şirkete nakit koymadı piyasadan nakit toplandı anlamınada gelir bu!

Zaten spk bedelliye gerekçe yükümlülükleri yerine getirmedin diye bu sermaye tavanı artışına blokaj koydu. Eğer Spk bir bedelliye daha fırsat verseydi, kimbilir belki bedelliden sonra bu defa da başka bir hurda şirketlerini Tektu ya satarladı. Yani bedelliden giren paracıkları tekrar kendine aktarmayacakları ne malum? Borsa gündem borsanın Robin Hood u ilan ettiği bu adamlar için yeni bir yazı dizisi hazırlar mı acaba?

6. 1,80 direniyor

7.  Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    1,80 direniyor
    Hissede kimse kalmamış 13 yıldır yatiyor spegi çok sert patron un eli hissede ne isterse o ister rezil ister vezir eder

8. martı da uçtu .

Sayfa 867/926 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •