Sayfa 877/926 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Mrb sayın illim tektu ile ilgili ön görünüz nedir bu kağıdı 7 lerden satmak istiyorum hayal mi kuruyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by veletli Yazıyı Oku
    Mrb sayın illim tektu ile ilgili ön görünüz nedir bu kağıdı 7 lerden satmak istiyorum hayal mi kuruyorum

bilemem üstad borsada olmaz demek imkansız. lakin ben kısa vadeciyim. bu konudaki yorumum yanıltıcı olur size beklentinize dair bol şans diliyorum sadece...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Silkeleme yapıyor gibi sanki endeksteki testereye uygun olarak spek mallandı bence çok ky vardı kağıtta azalmış

5.  Alıntı Originally Posted by veletli Yazıyı Oku
    Silkeleme yapıyor gibi sanki endeksteki testereye uygun olarak spek mallandı bence çok ky vardı kağıtta azalmış

küçük yatırımcı 180 215 arası girdi onları dökülmedi henüz onları dökmeden gitmez patron bu tür grupları istemiyor tahta sahibli

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081

Kırmızı 50, mavi 200 günlük ortalamalardır.

Yatırım tavsiyesi dahil olmak üzere hiçbir tavsiye değildir.
    Disconnectus Erectus

Bunlar ne yapmaya çalışıyor böyle anlamadım, yine mi patron satışı geldi acaba? Hisseyi 1.66 ya götürdüler ve 1.60 a kadar blok satış yaptılar. Yazıklar olsun, ayıptır, yazıktır, günahtır. Bu tür hareketler yerli yatırımcıyı Türk varlıklarından ve borsamızdan uzaklaştırma hareketleridir. SPK'nın bu tür işlemleri geniş kapsamlı incelemesi gerekir. Benim anlamadığım bu satışlar sözde değil de, gerçekten patron satışı ise hissenin PD/DD'si 0.6 yani nerdeyse defter değerinin yarı fiyatına işlem görmekte. Oysa kim patronun yerinde olsa hisse de ralli yapar yukarlardan hisseleri satmaz mıydı?
    Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Bunlar ne yapmaya çalışıyor böyle anlamadım, yine mi patron satışı geldi acaba? Hisseyi 1.66 ya götürdüler ve 1.60 a kadar blok satış yaptılar. Yazıklar olsun, ayıptır, yazıktır, günahtır. Bu tür hareketler yerli yatırımcıyı Türk varlıklarından ve borsamızdan uzaklaştırma hareketleridir. SPK'nın bu tür işlemleri geniş kapsamlı incelemesi gerekir. Benim anlamadığım bu satışlar sözde değil de, gerçekten patron satışı ise hissenin PD/DD'si 0.6 yani nerdeyse defter değerinin yarı fiyatına işlem görmekte. Oysa kim patronun yerinde olsa hisse de ralli yapar yukarlardan hisseleri satmaz mıydı?
    Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/879606

M.A.Y dün de yaklaşık 10 milyon lot satış yapmış. Dün ki satış ile birlikte son 3 ayda yaklaşık 40,5 milyon lot satış yapmış oldu. PD/DD oranı 0,60 larda ama kafasını kaldırmaya müsaade etmiyorlar.

Kayıtlı sermaye tavanını artıramadığı için (spk ya arttırmak için başvurdu ancak spk kabul etmedi) bedelli yapma şansı yok. Oysa son 3-5 aydır bir bedelli çılgınlığı var bist şirketlerinde.
    Salgından dolayı sektörde de sıkıntı var gerçi sektörün en canlı dönemlerinde bile bilançolarına zarar yazmıştı. Bakalım zaman bize neler gösterecek.

Yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 877/926 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •