Sayfa 673/929 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Sabret ortak bunun daha 0.65-67 ihtimalide var.Sonra erken aldım diyorsun.Madem var sen niye satmıyorsun dersen de,aslan misali ah kafamı bir çevirebilsem.Ortalama yüksek ve düşürmeye çalıştığım her zaman başka bir oyunla iteledi bana..ytd.
    Ben de spegi korkutmak için öyle söylemiştim zaten

2. önümüzdeki on yıl içinde 90 kuruşa deger. belki.

3. Hisse yorumlarında her gün otel satıyor , şu fiyata gidecek uçacak kaçacak yorumları yapılmaktadır. O kadar yazılan çizilen hisse hiç bir yere gitmez , zaman boşa gitmekte ..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by TNA_TNA Yazıyı Oku
    Hisse yorumlarında her gün otel satıyor , şu fiyata gidecek uçacak kaçacak yorumları yapılmaktadır. O kadar yazılan çizilen hisse hiç bir yere gitmez , zaman boşa gitmekte ..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ilk gunde yazdim (otel satilacak haberi ilk geldiginde) yine soyluyorum o oteli bahsettikleri fiyata SATAMAZLAR.

Villalari bagimsiz satabilmek icin bagimsiz tapu icin basvurmuslardi. villalar tek tek satilabilirdi aradan aylar gecti onuda beceremediler
    hisim akraba agirlamak daha cok işe geliyor simdilik.

bu hissenin yükselmesi icin otel satisindan cok
    basiretli tüccara; ahlakli patrona ihtiyaci var

5. senette hareket rezıllık dız boyu
    c grubu senetler bundan daha etık daha kurumsal
    bu ayıp bu senede yeter.

0.77 sonrasında 0.79 seviyelerini geçilmesi ve destek yapılması gerekir.0.73 stop 0.71 mutlak stop.. vadem 3 gün.ya o gider yada ben..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    0.77 sonrasında 0.79 seviyelerini geçilmesi ve destek yapılması gerekir.0.73 stop 0.71 mutlak stop.. vadem 3 gün.ya o gider yada ben..
    Bu kansız hırsıza gün verirsen seni kesinlikle kağıttan yollar, bizim gibi pazara kadar değil ecele kadar birlikteyiz diyeceksin.

Sayfa 673/929 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •