Sayfa 649/926 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Belensay gurubu var birde Twitter ustalarının bir çoğu listesine almış bir kademe çıksa ben demiştim muhabbetleri gırla gidiyor çok küçük yatırımcı var bakalım nasıl olacak.

2. Bunlar bedellileri almak için 14 milyon lotu emanet vermişlerdi onların akıbeti nedir bilen varmi

3.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Bugun bizim gunumuz olsun 80leri asalim, he yok ben kufur yemek istiyorum bana 24 saat saydirin diyosan o baska onada variz!!! Bu arada bu siskonun kagidinda hangi grup var?

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın pablo sizin kadar umudum olmasını isterdim ama bu şişko aile umutlar tükenmeden ky satmadan hisseyi çıkarmaz.Benim öngörüm ay sonuna kadar 0.8 üstüne atmayı deneyebilir ama 0.84 ve üzeri çok zor orada süründürür.Sonra tekrar 0.77-78 lere geri gelir orada da dolanır.Sizin dediğiniz rakamlar (1-1.5) zor olur ama bu şişkoların çok çetrefilli işleri oluyor.Hissemiz tam bir patron hissesi ve çoğunluk onlarda bunun için bir grubun gelmesi zor anında kafalarına yerler.Yani patron ve onun adamları kontrol ediyorlar..ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by ekima Yazıyı Oku
    Belensay gurubu var birde Twitter ustalarının bir çoğu listesine almış bir kademe çıksa ben demiştim muhabbetleri gırla gidiyor çok küçük yatırımcı var bakalım nasıl olacak.
    Belensay grubu tam bir bomba ve çok komikler.KY ye 0,9 larda sürekli alın dediler sonra hisse 0.65 buldu.Şimdi de çıkmışlar 0.69 dan 0.79 geldi gibilerinden yazıyorlar.Bu tip sitelerden yoruma bakıp alan satan insanlar var.Kademe paylaşan doğru teknik paylaşana saygım vardır ama bu tip hisselerde patron ve adamları istediği gibi ayarlıyorlar..ytd.

5. nasıl patron spek ve avanileri anlaşıp hisse üzerinde bir plan ve program içinde hisseyi tutuyorlar tabiki onlarında bir hesabı var..
    ky da kendine göre bir hesabı ve fiatı vardır :1.00 tl gittiginde %50 dökülür 1.50 tl olursa %80 dökülür sonrası kısmet ..
    şişkolar da bir fiat bellirlemesi yapıyorlardır ..?
    önemli olan 20 milyon olan zarar ne olacak artacakmı düşecekmi veya kar yazabilecekmi otel veya arazi satışı ne durumda bunları şişkolar biliyor fakat biz ky sadece varsyım üzerinden analizler üretiyoruz..
    geçenlerde uçakta yanıma oturan biri TEKTU,da 10 bin tl kaybettim sadece muhabbet arasında nerden işlem yaptıgını sordum ÜNLÜ demişti belkide bu kişi benim son teknik analizlerim sonuncu tekrar bulaşmış olup zararı kurtarmak istemiş olabilir..
    sadece bir varsayım ..sayet burayı okuyorsa benim tvit hesabım yok onuda bellirteyim de yanlış anlaşılmasın..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. ekonomik olarak dar bogazdayız bu zamanda borsa,da yatırım yapmak pek akıl işi degil ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Ben bu hafta tatildeyim onun için yorumları okuyup yazıyorum normalde çok vaktim olmuyor.Bizimkinin zarar yazması tamamen kendi ayak oyunları çünkü otellerde yer yok.Bizim şişkolar günü birlikçi kabul etse yine zarar yazamaz ama bizimkisi parayı katakulli yapıyor.Burada uzun zamandır yazan veya ara ara gelen arkadaşlar var.Bazen şişko insaflı diyorum bizi 0.5 in altına da yollayabilirdi..Aselsan,halkbank ,thy vs gibi hisseler de var çünkü..Yatırımcı sağlam hisse diye aldılar.Sonra Stockholm sendromu oldum diye gülüp geçiyorum.Ama istese bu hisseyi 1.5 üzeride istediğine kakalar zamanında yaptı.Bizim Ky kulaktan dolma ve dedikodu ile alım yapıyor.Bu adam ne iş yapar bu hisse kaçtan buraya gelmiş Endeks ne durumda bakan yok..Yani bu fiyatlar patronun işine geliyor olmalı yoksa istese 0.55 de var 1.50 de..Ytd..

8. Seref yoksunu

Sayfa 649/926 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •