Sayfa 198/930 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 7434 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hiakkaya Yazıyı Oku
    Bazıları Maharaj ve ben 0.80 lerde yorum yaptık diye çıkma zamanı geldi dediler.. Bizi taşlamışlardı..

Bu arada" hem Dr. hem salak arkadaşı olan var mı ?

Bende 2 tane vardı..
    Sende 2 tane varsa iyiymişsin
    Ben dahil bende çok var

2.  Alıntı Originally Posted by hiakkaya Yazıyı Oku
    https://twitter.com/hiakkaya/status/966620791432396800

NE DEMİŞİM BAK BAKALIM TWİTTERDA.....1.35 DE STOP OLDUK 1.50 DE SATAMADIK ..
    Ben twitter anlamam o aralar 1 kac kisi buraya umut pompaladiginda hisse hep ters kose olmustu. Hayirlisi olsun siz uzerinize alinmadiysaniz baslasidir o zaman.herkese bol kazanclar

3.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Ben twitter anlamam o aralar 1 kac kisi buraya umut pompaladiginda hisse hep ters kose olmustu. Hayirlisi olsun siz uzerinize alinmadiysaniz baslasidir o zaman.herkese bol kazanclar
    Doğru söylüyorsun bende farkettim bunlar toplu hareket ediyorlar buraya yazdıysa çıkış olduktan sonra yine toplu çıkış yapıyorlar dikkatli olmakta fayda var bugün yıldız pazarın ilk günü umarım bizi ters köşe yapmazlar ytd zaten değil

4. Özellikle bu şahısa dikkat patron tetikçisi olabilir al sat yönlerdir baabında

5.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Net ifade

6.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    +1. Hatta umut pompalayanlardan biri hiakkaya idi. Yine geldi ve umarım o zamanki şeyler olmaz.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yahu gyo kuracağına ünvan değişikliği yap ver bedelsizi ben gibi gariban yatırımcıyı sevindirsen olmazmı sayın şirket sahibi evet bu yatırımcı doğru söylüyor en mantıklısı bu olabilir diye düşünsen ytd zaten değil

8.  Alıntı Originally Posted by Hakuna matata Yazıyı Oku
    Yahu gyo kuracağına ünvan değişikliği yap ver bedelsizi ben gibi gariban yatırımcıyı sevindirsen olmazmı sayın şirket sahibi evet bu yatırımcı doğru söylüyor en mantıklısı bu olabilir diye düşünsen ytd zaten değil
    Gayrimenkullerle ilgili ayrıcalıklar var. Amaç Gayrimenkulleri GYO ya devredip o ayrıcalıktan faydalanmak.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 198/930 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •