Sayfa 856/923 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906 ... SonSon
Arama sonucu : 7378 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

Bunlar için çerez parası

2. Yazı dizileri ile bu patronları öve öve yere göğe sığdıramayan “Borsa gündem” yukarıdaki spk nın belirttiği ilişkili taraf alavere dalevere marifetlerini de yazı dizisi tapar mı acaba? Yıllarca ilişkili taraf işlemleri ile halka acık şirketin varlıklarını nasıl sömürdüklerini ve pasifize ettiklerini de araştırarak yatınlar mı acaba?

Düşük bedelli sermaye artışı yaparak, parası olmayan bedelliye katılamayan yatırımcıların rüchan haklarını en ucuza alıp en düşük fiyattan ortaklık oranlarını artırmayı amaçlamış olabileceklerini de arguman ve araştırma konusu yaparlar mı acaba?

Hisse geri alımı yapacağız bildirimi yaptılar, sonra hiç bir şey yapmamış olduklarınıda yayınlarlar mı?

Çeşmedeki villaların satışı sürecini başlatıyoruz bildirimi yaptılar. Ama aylar gecti yıllar gecti hersey masala dönüştüğünü, bunun nasıl yanıltma oluşturduğunu yazılarına arguman eder mi?

Daha sonra çok cezbedici rakamlar vererek, çeşmedeki hoteli satacağız bildirimi yapılması ama yıllı aşmasına rapmen her hangi somut bir şeyin gercekleşmemesinin herseyin efsaneye dönüşmesinin anlam ve önemini analiz ederler mi?

Bedelli sermaye artışıyla finans borçları temizleyeceğiz bildirimi yaptılar, ama bedelliden sonra, ilişkili taraf alacakları düzenekleriyle, kendilerine ait külüstür şirketi halka açık tektu ya sattılar, tektunun nakitcikleri kendilerine aktarılmış olunduğunu, böylece halka açık tektu finans borçlar faizi ve doviz farkı yükü altında zarar ederek özsernaye eksilterek sürmeye devam ettiğini, Oysa patronlara ait hantal varlıklar alınmasa idi, bu kaynaklarla tektu nun finans borcları temizlenseydi, tektu nun finans borcu olmayacak buna ilaveten artı likiti olacaktı, finans borcu yüzünden özsernaye erimesi olmayacak, aksine özsermaye artışı ile şirketin özsernayesi çok daha yukarı rakamlarda olabileceğini yayınlarına araştırma konusu yaparlar mı acaba?

Yatırımcının sesi “Borsa gündem”

3. Şişko domuz ve ***leri

4.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Şişko domuz ve ***leri
    şirket sahiplerinde hata var bizde yokmu ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    Şişko domuz ve ***leri diye kâğıtta kanun dışı manipülasyon yapan yapanlara demiştim, benden söylemesi

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    Bizde ki hata, onların ki dolandırıcılık

7.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    bizde ki hata, onların ki dolandırıcılık
    estağfurulllah sendeki de hata sayılmaz. Sonuçta sen de işini yapıyorsun, ekmek parası.

8.  Alıntı Originally Posted by sofist_11 Yazıyı Oku
    estağfurulllah sendeki de hata sayılmaz. Sonuçta sen de işini yapıyorsun, ekmek parası.
    Zaten ben hata yapmadım ki, ben para kazandım, enayilik ve hata sizde

Sayfa 856/923 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •