Sayfa 922/927 İlkİlk ... 422822872912920921922923924 ... SonSon
Arama sonucu : 7416 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 28/06/2024 ü görmek gerek

2. bu kağıdın en az xx tl lere gitmesi gerek bu yıl olmaz ise 2025 yılı

3. Bizim insanımız şunu yanlış yapıyor hep giden kağıda girmeyi tercih ediyorlar. Kazabilirler elbette ama yatırımlarını diplerde olan kağıtlara yapsalar inanın çok rahat kazanacaklar ve dipteki kağıtların beklenmeyen yerlere gidebileceğini göreceklerdir. Bu kağıttaki beklenti villaların devri veya satılmasıyla borç yükünden kurtulması olacak, o vakit defter değerini çok rahat görüp belki de 2 ye 3 e katlayacaktır.YTD.

4. İşlem hacmi yerlerde. Bugün , 3 milyon adet işlem oldu
    Artık , kimse satmıyor. Dip göründü. Artık , spek mal toplayabilmek için yukarı yapacaktır diye düşünüyorum.

Ama borsa da çok kötü. Bu düşüşlerden Tektu olarak nasıl korunacağız , bekleyip göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by kadiröz Yazıyı Oku
    28/06/2024 ü görmek gerek
    Bu tarihe kalmadan da şirketten “ Birkaç otelimizi sattık ve kısa vadeli borçlarımızı ödedik “ diye bir haber de gelebilir
    Ben , kendi adıma , Tek bir lot satmadan bekleyeceğim
    Haber geldiğinde speğin ne yapacağını çok merak ediyorum
    Sanırım , lot kaptırmamak için , hemen tavan açıp seansı tavandan kapattırır.

6. Bir de , birkaç gün önce ; Şirket borçlarını ödeyemiyor , konkartado ilan edecek ; diye bir söylenti çıkarmışlar
    BİST te borca batık başka hisseler varken , bu mu batacakmış. 8-10 otelini satsa borç falan kalmaz. Üste bir kamyon para bile kalır.
    Konkardato söylentisi çıkınca , satmayı bırak lot sayımı daha da arttırdım
    Son düzenleme : By Akıl; 04-04-2024 saat: 00:32.

7. % 7,14 yükselerek 3,30 dan kapadı. Gerçi , bugün borsa % 5,38 yükseldi , hisselerin çoğu yüksek pirimlerle kapadı.Yine de şükürler olsun Tektu bugün beni yanıltmadı. Artık bundan sonraki seanslara bakacağım. Bana göre Tektu nun daha gidecek çok yolu var.

8. 3,30 TL. fiyatlar , bana göre Tektu için ısınma hareketleri , daha gidecek çok yolu olduğunu düşünmekteyim. 4 TL . ve üzeri fiyatları kısa sürede göreceğini tahmin ediyorum.
    Herkes ,yeni halka arz hisselerinde nasibini ararken , ben eski hisselerde nasibimi arıyorum. Bana göre , bu yeni halka arz hisselerinin çoğu çok fazla pirim yaptı.....Hayırlısı bakalım.

Sayfa 922/927 İlkİlk ... 422822872912920921922923924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •