Sayfa 848/926 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    yogun cabalarımız sonunda acıga satıs yasaklandı

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/spk-b...9kKQxXp8UXOXpA
    İnsanda birazcık utanma olur, bir gece burada arka arkaya 10 tane mesaj atıp sırayla hepimize küfür ve hakaret etmiştin, forum yönetimi tarafından mesajların silinmişti, hala buraya yazıyorsun ya yuh sana.

2. Gapli açmıştı kapadı , yukarimi asagimi sabitmi bilemem, bişey bilsem burada yazı yazarak vakit harcamam, yatırım tavsiyesi değildir, al SAT tut tavsiyesi hiç değildir

3. Gelişen politik durumlarda, Piyasalarda psikoloji çöktü, ve büyük ve orta ölçekli yatırımcılarda bayağı kenara cekildi, bşr hisseyi toplayıp çıkarsalarda, mevcut koşullarda alıcı bulamazlar. Artık the boss hisse fiyatlanmasında tam güç, oyunu istediği gibi kurar

4. https://invst.ly/q03k9

aylıkta 1.50 önemli bir direnç oldu : şubat tam anlamı ile soğuk geçti : bakalım mart kapıdanmı baktıracak yoksa zirvesini zorlayacakmı :bol şanslar
    putin ve erdogan görüşmesinden iyi bir anlaşma çıkarsa biraz daha rahatlarız ve sadece corona virüs,ü kalırki oda etkisini mart sonu ile kalkar ve turizm rahatlar diye düşünüyorum..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Yaz geliyor ama yazan yok yqtırım yapma zamanı ey millet

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Geçen 1.6 ya yazdım vermedi, bu gün 1.28 yazdım vermiyor. Takiplik az birşey almaya çalışıyorum.

7. Büyük açığa yakalanma var, hisse ucacak kaçacak hissenize sahip çıkın ödünç hisse vermeyin diyenler neleri oynamaya çalıştı acaba, ve sonra nereye uçtu? Aylar oldu, öyle görğnüyor ki açıkçılar rahatlıkla hisseleri yerine koymuşlar, ve kşmseyşn kapana takalandığı da yok. Ama birşleti birseyler oynadı burda

Sayfa 848/926 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •