Sayfa 825/929 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Rahat olun katar ile ilgili duyumlarim var

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Rahat olun katar ile ilgili duyumlarim var
    Hadi inşallah ama gazlama için uydurmuş olmasınlar

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Rahat olun katar ile ilgili duyumlarim var
    Sn Armada467 bunu herkesten önce duyacak bir pozisyonda mısın yoksa bizim gibi ky isen bu tür haberleri duyduğumuzda genelde sonu hüsran oluyor ondan soruyorum

4.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Sn Armada467 bunu herkesten önce duyacak bir pozisyonda mısın yoksa bizim gibi ky isen bu tür haberleri duyduğumuzda genelde sonu hüsran oluyor ondan soruyorum
    Su kadar diyebilirim herseyi bir yana birakin haber otel vs hisse 12 yildir yatiyor ve 12 yillik duseni kirmis bu yetmezmi 148 aldim 134 gosterdi zeree korkmadim alisigim bu tarz hareketlere 6 yillik piyasa tecrubem var neyin ne oldugunu bilirim biraz ustelik persembe ve cuma gunu hisseyi odunc ver para verelim dediler bende vermedim filmin sonuna kadar burdayim

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku

Arkadaşlar uzun yıllardır borsadayım. Işim gereği araştırmadan ve istihbaratını yapmadan islem yapmam. Iki gündür cesme ve alacatida araştırma yapiyorum. Suan da oradayım. Guzel kazanımlar elde ettim. Onları sizlerle paylaşacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    Arkadaşlar uzun yıllardır borsadayım. Işim gereği araştırmadan ve istihbaratını yapmadan islem yapmam. Iki gündür cesme ve alacatida araştırma yapiyorum. Suan da oradayım. Guzel kazanımlar elde ettim. Onları sizlerle paylaşacağım.
    madem bu işte tecrübelisiniz yönlendirin bizi üstad, sizde mal yok demek ki, araştırmadan almadığınıza göre, araştırmanız devam ediyor mu, bitirdiniz mi? kazanımlarınızı dört gözle bekliyoruz, bu mesajınız hissenet de ilk olduğuna göre ky dostusunuz...sağolunuz var olunuz, bu ülkenin sizin gibi insanlara her zamankinden fazla ihtiyacı var....

ev satacaksak satarız, kredili yükleneceksek yükleniriz, çok kıymetli paylaşımlarınızı eksik etmeyiniz..teşekkürler.

8. Çeşmedeki suudilerin proje olursa zigana resort anında gider

Sayfa 825/929 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •