Sayfa 893/929 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. kaldı "6" kademe

2.  Alıntı Originally Posted by Paslıçivi27 Yazıyı Oku
    http://arsiv.ntv.com.tr/news/62908.asp

Tek-Artâ��tan hızlı büyüme hedefi
    Grup, faaliyet gösterdiği inşaat, turizm, sanayi ve medya alanlarında 270 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor
    İstanbul
    AA
    9 Şubatâ�� Tek-Art Holding A.Ş. faaliyet gösterdiği inşaat, turizm, sanayi ve medya gruplarında bu yıl 270 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor

Tek-Art Holdingâ��den yapılan yazılı açıklamaya göre, yatırımın 165 milyon doları inşaat, 89.5 milyon doları turizm, 11 milyon doları sanayi ve 4.5 milyon doları medya grubunda gerçekleştirilecek.
    Açıklamada, Tek-Art İnşaatâ��ın, grup şirketlerinin bünyesinde yapılmakta olan Antalyaâ��da 9 milyon dolar, Trabzonâ��da 4.5 milyon dolar tutarındaki yatırımların dışında turizme yönelik olarak Çeşme-Alaçatıâ��da 81 dönümlük arazi üzerinde maliyeti 75 milyon dolara ulaşan bir tatil köyü yatırımına başladığı bildirildi.
    Marmarisâ��te Milli Savunma Bakanlığıâ��na ait bir projenin 6 milyon dolar tutarındaki bölümünü üstlenen Tek-Art İnşaatâ��ın, ayrıca depreme dayanıklı bir konut projesi planladığı, söz konusu projenin ilk aşamasının 1.000 konut ve bu yatırımın tutarının asgari 50 milyon dolar olduğu kaydedildi.
    Açıklamada, â��Tek-Art İnşaat, taahhüt sektöründe yükümlülüğünde bulunan işlerin parasal büyüklüğünü 2001 yılı içinde 200 milyon doların üstüne çıkarma kararlılığındadırâ�� denildi.
    Tek-Art Turizm bünyesinde yer alan ve yenileme çalışmaları sürdürülen Trabzonâ��daki Hotel Özgürâ��ün bu yılın ortasında Hotel Zigana adıyla 120 yataklı bir şehir oteli olarak hizmete gireceği belirtilen açıklamada, acentalık haklarını devraldıkları May Ekfun Seyahat Acentasıâ��nın da 2001 yılını takiben BDT pazarında faaliyet gösteren en büyük tur operatörü olmayı ve Türkiyeâ��ye sağladığı döviz girdisini yıllık 25 milyon doların üzerine çıkarmayı hedeflediği vurgulandı.
    Açıklamada, elektronik devre montajı gerçekleştiren kuruluşları Traco Elektronik ve Dış Ticaret A.Şâ��nin 2001 yılında 5 milyon dolar tutarında yatırım yapmayı hedeflediği, bunun yanı sıra grubun 6 milyon dolara ulaşan bir optik medya yatırımı da planladığı duyuruldu.
    Tek-Art grubunun medya sektöründe ise bünyesindeki Karadeniz Gazetesiâ��ne 1 milyon dolarlık ve yayın alanının genişletmesi amacıyla Zigana Radyo TVâ��ye 3.5 milyon dolarlık yatırım yapacağı bildirildi.
    Kardeşim bilinçli yaptığını zannetmiyorum ama bu paylaştığın , belki bazılarını etkileyip hisse aldırdığın haber 9 Şubat 2001 tarihine ait. İşin kötüsü Sirket hakkında iyi güzel bir haber arayan kişi en son 20 sene önceki haberi ancak görüyor. ...Yani taaaaaa 20 yıl öncesi. Böyle incelemeden onun bunun lafı ile , yada onun bunun haberine atlarsak mokoko ....

Tahtada bofa nin 1.7 - 2.0 arasında Maliyet yaptığı 9 milyon Mali var. O da çıkarsa artık ...,........

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Antalya'da NİSAN AYI BAŞI ile birlikte otellerde hareketlilik başlıyor. İnsan kaynakları birimleri hareketli inşallah.

4. Turizm Bakanlığı ;

turizm çalışanlarının da öncelikli aşılama programına alındığını duyurdu...

(gerekliydi.. güzel haber)

5. 1.92 den ek alım yapalım dedim, 5 dak. içinde 1.88! senin gibi tahtanın ben taaaa!

6.  Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    Turizm Bakanlığı ;

turizm çalışanlarının da öncelikli aşılama programına alındığını duyurdu...

(gerekliydi.. güzel haber)
    Haber güzelde biraz daha zorlasa taban olcakti hisse 2.55 den buyana iniyo hiç yesillendiğini görmedik.

7.  Alıntı Originally Posted by AsilTurk1434 Yazıyı Oku
    Kardeşim bilinçli yaptığını zannetmiyorum ama bu paylaştığın , belki bazılarını etkileyip hisse aldırdığın haber 9 Şubat 2001 tarihine ait. İşin kötüsü Sirket hakkında iyi güzel bir haber arayan kişi en son 20 sene önceki haberi ancak görüyor. ...Yani taaaaaa 20 yıl öncesi. Böyle incelemeden onun bunun lafı ile , yada onun bunun haberine atlarsak mokoko ....

Tahtada bofa nin 1.7 - 2.0 arasında Maliyet yaptığı 9 milyon Mali var. O da çıkarsa artık ...,........

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet o yıllar hisseler kaç liradan borsaya kotte edildiği ve bu bildirimle ne kadar hisse hangi fiyatlarda (özellikle doviz bazında) piyasaya satıldığına bakılmalı.Ve o yıldan sonra hisse fşyatı ne kadar duşmuş ve sonrada çok uzun yıllar nasıl diplerde sürmüş.
    Ve bu bildirim haberlerden sonra gercekte şirkette ne gibi icratlar olmuş, hep ilişkili taraf işlemleri marifetleri mi? Bu ilişkili taraf işleriyle şirkette oluşan artı eksikere bakmalı.

Vede yakın geçmişte olup bitenlere bakmalı;
    -Bedelli sermaye artışıyla sözde finasal borçlar temizlenecekti ama bedelli sonrası kendilerine ait hantal şirketi tektu ya sattılar. Şimdi tekru fşnans borçlar altında eziliyor eriyor!
    -Hisse geri alımı bildirimi yaptılar, hiç oldu!
    -Villaların satışını bildirdiler, yıllardır, bir hiç!
    -Çeşme hotel satışı bildirimi yaptılar, yıllardır bir hiç!

Borsaya yüksek fşyattan kotte edildikten bir süre sonra hisse fşyatı yerle bir olmuş ve uzun uzun yıllardır diplerle süreniyor. Doviz bazında hesaplanırsa ne kadar büyük değer düşüklüğü olduğu daha çarpıcı görülür. Ve borsa tarihinde pek bir faliyet karlılığı ve kar dağıtma da olmamış! 20 yıldan fazladır hep zero! ne işi var bu tur şirketlerin borsada? Hemen şirket fesihi yapılıp yatırımcının payı ödenip borsa dışına atılmalı!
    Devletin kurumlarının yapması gereken budur, doğru olan budur, adil olan budur!

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Evet o yıllar hisseler kaç liradan borsaya kotte edildiği ve bu bildirimle ne kadar hisse hangi fiyatlarda (özellikle doviz bazında) piyasaya satıldığına bakılmalı.Ve o yıldan sonra hisse fşyatı ne kadar duşmuş ve sonrada çok uzun yıllar nasıl diplerde sürmüş.
    Ve bu bildirim haberlerden sonra gercekte şirkette ne gibi icratlar olmuş, hep ilişkili taraf işlemleri marifetleri mi? Bu ilişkili taraf işleriyle şirkette oluşan artı eksikere bakmalı.

Vede yakın geçmişte olup bitenlere bakmalı;
    -Bedelli sermaye artışıyla sözde finasal borçlar temizlenecekti ama bedelli sonrası kendilerine ait hantal şirketi tektu ya sattılar. Şimdi tekru fşnans borçlar altında eziliyor eriyor!
    -Hisse geri alımı bildirimi yaptılar, hiç oldu!
    -Villaların satışını bildirdiler, yıllardır, bir hiç!
    -Çeşme hotel satışı bildirimi yaptılar, yıllardır bir hiç!

Borsaya yüksek fşyattan kotte edildikten bir süre sonra hisse fşyatı yerle bir olmuş ve uzun uzun yıllardır diplerle süreniyor. Doviz bazında hesaplanırsa ne kadar büyük değer düşüklüğü olduğu daha çarpıcı görülür. Ve borsa tarihinde pek bir faliyet karlılığı ve kar dağıtma da olmamış! 20 yıldan fazladır hep zero! ne işi var bu tur şirketlerin borsada? Hemen şirket fesihi yapılıp yatırımcının payı ödenip borsa dışına atılmalı!
    Devletin kurumlarının yapması gereken budur, doğru olan budur, adil olan budur!
    yazdıklarının her kelimesine katılıyorum ancak düzen sermayeyi elinde bulunduranları korumaya endeksli. resmi kurumların bu tur şirketlere karşı bir reaksiyona girebileceklerini düşünmüyorum.
    ben hatayı kesinlikle kendimde buluyorum, kar etmeyen, şaibeli şirket sahibinin hissesine ortak oldugum için.
    elimdeki malın 1.5 katı kadar daha almayı planlıyordum ancak bir lot dahi almam artık.
    zararına da mal satmam, hisse de kaldıgım sure kadar paramın degerini almadıktan sonra.
    ne zaman ki zararına satarız, o zaman bu kansızların ekmeğine yağ sürmüş oluruz.

emek elektrik hissesi taşıdım yıllarca, hep zarar hep zarar ancak şirket sermayesinden çok buyuk oranda bir ihale alınca gidişat değişti, kap haberleri vs gelmeye başladı. son 2 hafta da 40% prim yaptı.

ben tektu da da bir haber ile yeni bir hikayenin yazılacagını düşündüğüm için girdim. umarım beklentim en kısa zamanda gerçekleşir.

Sayfa 893/929 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •