Sayfa 611/929 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. https://www.borsagundem.com/haber/sp...yasagi/1400744

SPK, TATGD ve TEKTU hisselerindeki usulsüz işlemleri nedeniyle 3 kişi hakkında suç duyurusunda bulunarak, söz konusu şahıslara 2 yıllığına geçici işlem yasağı getirdi

2. Bu yasak la hisse üzerindeki baskı azalabilir.....ytd değildir biline

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Dolar çıkarsa buna faydası olur mu

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zorlu Holding’in patronu Ahmet Nazif Zorlu ile ‘ayak üstü’ sohbette, Ekonomik Reform Paketi’ni ve doları konuştuk. Zorlu, “Doları ben bilmem, Trump bilir” dedi.

may,da aynı dli kullanacak bizi yönetenler dedigi degil başka bir ülkenin başkanının iki dudagı arasında oldugudur..?
    bukadar açık kapın olursa alacaklılar,da kapıya yıgılır ..
    damat açıklama yaptı bankalara sermaye artırımında bulunun yani durumunuzu garantiye alın bedelli yapın diyor..kıssaca
    birde gözü kıdem tazminatına dikmişler fon oluşturulacakmış ve bes ile birlikte işsizlik fonu emlak fonu gördük ne oldugunu hep işçi ve üretene biniyorlar birazda gidin işadamlarına binin yaparlarmı hiç zanetmiyorum garibanın bagırıyor sesi duyulmuyor kodamanlar bagırmaya başlayınca koltuk sallanır kıssaca..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. SPK, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın 350 milyon lira değerindeki bedelli sermaye artırımı başvurusuna olumlu yanıt verdi
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın (KLNMA) bedelli sermaye artırımı başvurusunu onayladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan bilgilere göre onayın ardından, mevcut sermayesi 500.000.000 TL olan banka, sermayesini halka arz yöntemiyle 350.000.000 TL artırarak 850.000.000 TL'ye çıkaracak.
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. bankalar içinde durum zorlaşacagından bedava para toplamaya devam ..
    şirketlerde sıradadır herhalde..
    nasılsa spk herşeye onay verecek..
    ZIR-DELİ Y.T.D

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR
    Okulun minik öğrencileri de 2008-2009 yılında eğitim görecekleri Coburlar Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu’na kavuşmanın heyecanını yaşayarak küçük yürekleri ile Yılmaz’a teşekkürlerini ilettiler. Konuşmaların ardından Zonguldak Valisi Erdal Ata katkılarından dolayı Mehmet Ali Yılmaz’a verilmek üzere plaketi Engin Ulusel’e takdim etti.
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

ENGİN ULUSEL kimmiş görün ADAMIN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    ENGİN ULUSEL kimmiş görün ADAMIN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
    spk piyona ceza vermiş gözümüz aydın.

aşçı'sı , bahçıvanı, Şöförü .................... liste uzun

ağaya sıra gelmez ki zaten ağa'nın günahı yok !

Sayfa 611/929 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •