Sayfa 906/930 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916 ... SonSon
Arama sonucu : 7434 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. ?durum ne olacak

2.  Alıntı Originally Posted by heran Yazıyı Oku
    ?durum ne olacak
    hiç bir zmn iyi niyetli olmadıkları için kimse kestiremez ne olacağını ama ayrılma hakkı muhabbeti çözülmesi gerek o zmn kadar ne olur sonrası ne olur patron bilir keyfi bir kağıt borsada gözünü kapa seç 10 kat yirmi kat vs olmuş bu yıllar geçmiş nerelerde herneyse hayırlısı

3.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Sayın Armada Bu konuda bilgim yok.umarım dogrudur...Saygılar....Zaten defter degeri 3 lerde değilmiydi...
    beklediğim hareketi yaparsa 3 ler kesmez ama yaparsa

4. Ben de , bugün 1,58 den bir miktar aldım.
    Defter değeri 4.32 TL. olması , bana cazip geldi.
    Patronlarının çevirdiği fırıldakları ve bu nedenle yatırımcılarının nasıl mağdur edildiğini , bu forumdan okuyarak öğrendim.
    Hisse hakkında , değerli bilgiler paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
    Para kazandırması zor bir hisse olduğu anlasılıyor.
    Hayırlısı artık.
    İnşallah , ayağım uğurlu gelir de , hep birlikte kazanırız.

5. Bu şirketin bünyesinde hangi varlıklar var ve hangisini devretti. Şimdi elinde ne kaldı. Ayrıntılı bilgisi olan bir arkadaş varsa ve yazarsa çok makbule geçer.
    Bu hissede yeniyim ve daha çok bilgiye ihtiyacım var. Ekmek yiyebilme ihtimalim yüksekse beklerim. Yoksa , satıp başka hisseye geçerim. Ucuz kalmış onlarca hisse var.

6. Önceki sayfaları okuduğumda ve kendi yorumlarımı da kattığımda , ayrılma hakkının 3 TL. den az olmayacağını düşünüyorum. Tabii bu benim kendi yorumum. Yanlış da çıkabilir , ama yaptığım değerlendirmelerde , buradan bana ekmek çıkar gibi bir kanaate vardım.

7. Bundan önce Mepet hissesindeydim. Satılacağı bildirildi. 3,60 dan aldım. 3,96 oldu satmadım. 3 TL. ye düşürdüler , Sonra yükseldi. Bu gün 4,60 dan sattım. 4,92 den tavan kapattı.Bütün bunlar , bir aylık bir süreçte oldu. Mepet in patronu da Tektu nun patronu gibi yatırımcısını yıllarca soyan biriydi.
    Tektu hissemiz , bu yönleriyle Mepet e çok benziyor.

8. 2005 yılında 4 TL. yi
    2007 yılında 5,30 TL. yi görmüş bir hisse.
    Yıllarca yatmış , artık uyanması lazım.
    1,59 TL. lik bir fiyat hiç yakışmıyor.

Sayfa 906/930 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •