Special Days Image
Sayfa 911/923 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon
Arama sonucu : 7381 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Tektunun küçükçekmece ve kurtköy deki arsalarının projelerdirilmesi şirkete önemli katma değer katar ama uzun yıllardır bu konuda hiç bir girişim olmadı henüz.. Daha önce yapılan bildirimlerde çelmedeki villakae satılacaktı sözde, yıllar gecti fiyasko çıktı..

Ayrıca Tektı nun bazı iştirak şirketleri var, bunlar neyin nesi?Sadece bir tanesini kurtköyde gayrimenkulu var, diğer iştirak şirketlerinin kayda değer bir varlığı var mı acaba? Bu iştirak şirketleri satılsa para eder mi acaba? Yoksa içi boş tabela şirketleri mi?

2. Bugün ne oldu, niye oldu?

3. Rivayet odur ki sektörün en ucuz kalmış hisselerinden!
    2023'te ikili rakamların sonunu görürse şaşılmasın!
    Bu alemde her şey olabilir!

YTD

Ben bu hisseyi gırgırına aldım gırgırına da bekliyorum yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

5. Bunun bilançosu ne zaman geliyor?

6. Bu başlık ne kadar ölü. Sanki kimsecikler yok gibi.

7. Bilanço geldi.değerlemeden 435 m.tl.kar.%6-7 prim yap ve sora oralarda konsolide ol.

8. arkadaşlar ister inanın ister ınanmayın 2010 da 1,41 den aldım 2022 son ayları hatırlamıyorum 1,88 den çıktım 12 sene hiç al sat yapmadım, ha bu gün ha yarın diye olmadı, herneyse hatrı sayılır bir rakamla pul olmuş olarak çıktım, benden size nacızane tavsiye sağlam kağıtları alın şunu alın bunu alın diyecek halım yok kelin ilacı olsa basına sürer misali, sadece tavsıye böyle kağıtlarda ne patronundan nede hisseden hayır gelir yatırım tavsıyesı değildir. sadece emekli birinden tavsiye, bu arada bunu aldığımda thy 2 civarındaydı herneyse kalın sağlıcakla.

Sayfa 911/923 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •