Special Days Image
Sayfa 907/923 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917 ... SonSon
Arama sonucu : 7382 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Kimse paylaşım yapmıyor. Anlaşılan , bu hisse herkesi küstürmüş.

2. Batak hisseler bile , kaç kat yükseldiler. Bu zulüm , ancak ,şirket , kayyum a devredilirse sona erer.

3. Tektuda çok enteresan bir durum var şirket alaçatıdaki villa otel konseptini 200 milyon euroya satma kararı aldı sadece bunun ederi hisse başına 12 TL,ayrıca istanbulda 38 dönüm kanal istanbulun olduğu yerde çok değerli arasası var ve kasasında nakit 400 milyon TL ye yakın para var ve şu an hissenin piyasa ederi 460 milyon TL 12 de biri fiyatta şu an ve her geçen gün potansiyeli dahada artıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    Bu satışlarrdan dolayı ayrılma hakkı doğmuyor mu eskiden beri elinde olan varsa üç beş kişi bir araya gelLip gerekli yerlere müracaat edin hürriyet gazetesinde oldu hatırlatmak istedim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Ayrılma çağrı fiyatının kaç TL olduğunu bilmiyorsunuz sanırım. Dahası SPK onaylı değerleme şirketi de onayladı. Neden gitsin kağıt... Hatta yüksek bile şuan fiyat
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Bu satışlarrdan dolayı ayrılma hakkı doğmuyor mu eskiden beri elinde olan varsa üç beş kişi bir araya gelLip gerekli yerlere müracaat edin hürriyet gazetesinde oldu hatırlatmak istedim
    M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by BuLuTRuZGaR Yazıyı Oku
    Ayrılma çağrı fiyatının kaç TL olduğunu bilmiyorsunuz sanırım. Dahası SPK onaylı değerleme şirketi de onayladı. Neden gitsin kağıt... Hatta yüksek bile şuan fiyat

Diğer olaya karışmam da şu an ki fiyatı neye göre yüksek buldunuz? Şirketi net borcu 30 mtl civarı ,477 mtl piyasa değeri var.

Bu fiyat Alaçatı arazi, Alaçatı otel, Sefaköy arazi, Kurtköy arazi ve Trabzon da yer alan arazi ve tesis içeriyor. Siz bu varlıklara baktınız 477 e hadi borcu da ekleyeyim 507 mtl fazla buldunuz öyle mi?
    Hesabınızı nasıl yaptiginiİ aciklarsaniz sevinirim.

7. d. MKK listesinde yer alan ve 15 no'lu gündem maddesine olumsuz oy kullanarak muhalefet şerhini toplantı tutanağına işletecek pay sahiplerimizin ayrılma hakkı kullanım süresi dahilinde, Sermaye Piyasası Kanununun 24. Maddesi ile Önemli Nitelikteki İşlemler Tebliği'nin 14. Maddesi kapsamında, Şirketimizin toplam 1 Türk Lirası itibari değerli beher payı için "Ayrılma Hakkı Kullanım Fiyatının" 1,377385TL bedelden paylarını Şirketimize satarak ayrılma hakkına sahip olduğu,

Ben diyorum ki patron ben şirketi sattım. Şirket el değiştirdi dedi. İsteyen versin alalım diyor. Fiyat 1.37 diyor. SPK da evet fiyat budur dedi.... Eee . Senin saydığım mallar mülkleri patron ve spk görmemiş o zaman. Bu arada bende tektu.nun ederinin bu olmadığını düşünüyorum ama elde var sıfır. Herkes uzaya çıktı. Biz yaya. Yoksa başka bir kağıt satış haberinde bile en az %100 yapardı.
     Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Diğer olaya karışmam da şu an ki fiyatı neye göre yüksek buldunuz? Şirketi net borcu 30 mtl civarı ,477 mtl piyasa değeri var.

Bu fiyat Alaçatı arazi, Alaçatı otel, Sefaköy arazi, Kurtköy arazi ve Trabzon da yer alan arazi ve tesis içeriyor. Siz bu varlıklara baktınız 477 e hadi borcu da ekleyeyim 507 mtl fazla buldunuz öyle mi?
    Hesabınızı nasıl yaptiginiİ aciklarsaniz sevinirim.

8. Tektu ralli hazırlanıyor bi tavan bekliyorum,tabiki asla tavsiye etmeden kendi görüşümdür .

Sayfa 907/923 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •