Sayfa 493/929 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by alimisoglu Yazıyı Oku
    1485491 açığa satış işlem adedi
    Yol mu bunları ters köşe yapacak!
    Tabi açıkçı oyuncular the boss ların yanıcısı olurda açığa satışlar her zansn dengesini bulur

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    endeks,de zortladıgına göre izlemeye degmez :hayırlı cumalar
    Sen pazarteside izleme Sayın Sulzer.....1. 00 Uzerine atalım sonra gelirsin

3. PATRONİÇE bugün golü attım sana .Pazartesi 2. maçta bekliyorum seni

4. Patronice hiç kıvırma bas aşağı mal alalım çek yukarı mal basalim artık oyunu senin tarzında oynuyoruz o na göre alıp götürürsün ama yine ben mal olur

5. Sn Tektu'cular...
    Grafiği bana çok hoş göründüğü için baktım da...
    Şirketin internet sayfasında yatırımcı köşesi yok; faaliyet raporu okuyamadım.
    Bilançoya göre batık gibi...
    Şirketin iyi bir hikayesi var mı? Yoksa oyuncu kağıdı mı?
    Bu şirkete ilk defa baktığım için buranın yerlilerine soruyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

6. Gelişmeleri yakından izleyip sakince beklemek gerekli yoksa sağlığınızdan olmamanız içten değil . Şişkonun yeni bir oyunu var bakalım tutacakmı.. Kendi şahsıma aldığım lotları 1,90 altı satmayı düşünmüyorum . Beklesin 10 sene şişkomu sabırlı ben mi daha sabırlı göreceğiz .
    Herkese Bol kazançlar

7. Tektuda ölüsü 1 milyar eden gayrimenkul var bu bildiğimiz bilmediğimiz tekart holding içindeki menkuller bilanço zararı bile tezgah olabilir rahat olun veya sabrınız yoksa burda fazla takılmayın sinir sisteminiz çöker teknik işlemez burada

8. Şirketin zarar ettiğine ben inanmıyorum ha belki zarar eder ama bu kadar değil vergi kaçırmak için her türlü hileligi yaparlar devlete vergi vermemek için hep zarar yazarlar bu kan emicileri

Sayfa 493/929 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •